lotos7 - opinia

Nie polecam ze względu na kompletny brak zrozumienia ze strony Pana K.( a nawet chciałoby się rzec niemożność dogadania się). Poza tym kurs trwa bardzo długo. Zrezygnowałam pod koniec maja, po czym zaczelam nauke w innym osrodku. Zdalam 2 tygodnie temu egzamin panstwowy a znajoma, ktora zaczynala razem ze mna w Jankarze i zostala tam, dopiero co zaczęła jazdy ( najpierw nalezy BEZWZGLEDNIE wychodzic CAŁĄ teorie, dopiero potem praktyka). Wszystko tutaj bardzo długo trwa a wymieniony powyzej Pan nie wykazuje się zbytnio chęcią udzielenia pomocy- ... Cieszę się ze zrezygnowałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: lotos7 - opinia

Opinia błedna P.Karol nakłada duzy nacisk na naukę znam osoby ktore nie chodziły na teorię i zdawały egzamin po 7 razy a ja chodziłem sumiennie na wszystko i zdałem wzorowo za drugim razem bo za pierwszym oblałem z głupoty własnej osoba która chce odbębnic kurs szybko to moze poszukac innej szkoły a puzniej chodzic zdawac kilkanascie razy egzamin panstwowy posdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zgadzam się!

Pan Karol to świetny wykładowca! Ciekawie prowadzi zajęcia i zawsze wszystko tłumaczy. To prawda trzeba trzeba skończyć całą teorię, zadać wewnętrzny i dopiero potem jazdy. Ale to wszystko dla naszego dobra. A jak komuś bardzo zależy aby iść szybko na egzamin to może kupić kurs przyśpieszony. Jestem bardzo zadowolona że wybrałam ten ośrodek i gorąco polecam go innym :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0