Afrodyzjaki

Chciałabym nieco podkręcić atmosferę w sypialni oraz szukam skutecznych afrodyzjaków.

Jakieś propozycje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hiszpańska mucha - całkiem dobra, mówię z doświadczenia. Działa najlepiej gdy zrobisz odpowiednią atmosfere A więc jakaś wspólna kąpiel, może świeczki zapachowe, albo jakieś kadzidła. Wiesz, aby coś się działo. My robimy sobie coś takiego raz w tygodniu i jest super A jeszcze bym zapomniała, fajnie działa taka musująca kulka zapachowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile ta hiszpańska mucha kosztuje? Czy daje jakieś efekty uboczne? Nie wiem czym jest to spowodowane - pogodą, wiekiem czy o co chodzi, ale moje libido jest na bardzo równe zeru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj różnie. musisz sobie porównać w sklepach ale ostatnio widziałam sex elixir w promocji za jakieś 50 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najbardziej lubię zapachy, które wprowadzają do domu ciepło i relaksującą atmosferę. Dlatego często sięgam po kadzidła i świece zapachowe, bo to prosty sposób na stworzenie klimatu. Polecam produkty z https://swiatloidym.pl/ bo są naprawdę dobrej jakości i pięknie pachną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Stres powoli mnie wykańcza... (5 odpowiedzi)

Jak radzicie sobie z codziennym stresem? W pracy/ w domu,nadmiar obowiązków, których nie da rady...

Hiszpańska mucha (45 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was próbowała możę hiszpańskiej muchy? Mianowicie zastanawiam sie...

Domowe sposoby na trądzik różowaty (4 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu męcze się z czerwoną twarzą, czy są jakieś metody które mogą trochę zmniejszyc...