malinowski.dietetyk

Dietetycy, leczenie otyłości

Gdańsk, Antoniego Lendziona 4D

Iwona - ocena (1) Profesjonalizm, indywidualne podejście do problemu i zawsze miła atmosfera Iwona Karol Kucharczyk - ocena (2) Miły i merytoryczny człowiek Karol Kucharczyk Justyna - ocena (2) Pan Michał jest genialnym dietetykiem jego praca pomogła mi z chorobą Justyna
Basia - ocena (2) Najlepszy dietetyk, bardzo rzetelny i profesjonalny, schudłam 15 kilo! A to... Basia Daria - ocena (2) Bardzo polecam gabinet pana Michała. Daria Marek - ocena (2) Jedyny w swoim rodzaju. Najlepszy dietetyk, najwybitniejszy motywator, super... Marek zosia - ocena (2) Wyjątkowy fachowiec, o wyjątkowej kulturze, wiedzy i empatii. Najlepszy... zosia Agata - ocena (2) Pan Michał to super dietetyk. Empatyczny , motywujący a przede wszystkim... Agata Katarzyna Weiss - ocena (2) Polecam bardzo Pana Michała dietetyka połączona z psychologią... Katarzyna Weiss Halina - ocena (2) Profesjonalny, wspierający, kompetentny Halina Maciej - ocena (2) Polecam bardzo. Maciej Hanna Czaja - ocena (2) Super!Pełen profesjonalizm. Hanna Czaja Ania - ocena (2) Zdecydowanie polecam. Dobra komunikacja z Panem Michałem, miła i przyjemna... Ania kkmm - ocena (2) Super polecam Pana Macieja jako dietetyka! Jest bardzo konkretny, a jego... kkmm wioleta.kiedrowska1984@gmail.com - ocena (2) Kilka sekund nie wystarczy, żeby opisać pracę Pana Michała. Przy ciężkiej i... wioleta.kiedrowska1984@gmail.com Karolina - ocena (2) Pan Michał to niezwykle sympatyczny i życzliwy człowiek, z profesjonalnym... Karolina Sylwia - ocena (2) Od roku współpracujemy z Panem Michałem , mamy zadowalające efekty . Pan... Sylwia MA - ocena (2) Pan Michał jest super specjalistą a dodatkowo empatycznym człowiekiem.... MA Robert Ogrodowski - ocena (2) Bardzo polecam ! Robert Ogrodowski Monika - ocena (2) Bardzo smaczna, prosta i skuteczna dieta. Po 14 tygodniach diety opracowanej... Monika