mama - opinia

Doktor Konopa prowadziła mi ciaże. Oceniam ja średnio. dlaczego? Po pierwsze pomimo wielu zachwytów nad nią i jej miłym zachowanie potrafi być naprawdę wredna. Raz wyszłam z gabinetu prawie z płaczem. Po drugie jest jest dokładna. Pierwsza wizyta trwała dosłownie 7 minut. Potwierdziła moja ciaze i caly czas mówiła gratuluje, a nie skupiła sie na wykryciu choroby, którą wtedy juz miałam - wystarczyło tylko zmierzyc mi cisnienie. Nie zrobiła tego. Poskutkowało to tym, że dwa tygodnie póżniej wylądowałam w szpitalu. Ale chyba dla niej liczą sie aktualnie tylko pieniadze. Co do stawek - zaczynałam od 100 zł. Gdy byłam w ostatnim trymestrze ciazy i oczywiste bylo ze nie zmienie lekarza podniosła do 120 zł. I nagle jak przyszłam po porodzie stawka znowu 100 zł zeby zachecic do dalszych wizyt u niej. Cała ciaze zadtanawialam sie nad zmiana lekarza. Teraz zaluje, że tego nie zrobiłąm. Gdyby bardziej skupiła sie na tym co mi dolega moze ostatnich 6 tygodni przed porodem nie musialabym spedzic w szpitalu. Zreszta jak powiedzialam w szpitalu na Zaspie, że prowadzila mi ciaze doktor Konopa to ordynator mnie wysmial. Widac ze nie ma dobrego zdania o niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: mama - opinia

Jak czytam tą opinię,to się zastanawiam czy to na pewno chodzi o panią Basię.Jest to najbardziej życzliwa osoba jaką poznałam.Chodzę do niej od kilku lat.Jest bardzo dokładna,a wizyta kosztuje 100 zł i od dłuższego czasu się nie zmienia.120 zł płaci się jeżeli pobierana jest cytologia. Jeżeli coś się dzieje i potrzebne są częstsze wizyty to nie bierze za nie pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mama - opinia

No i jak zawsze - jedna ocenia krytycznie, druga wychwala - czy to możliwe, by ta sama lekarka raz było wredna a raz super? Której wierzyć? A może to konkurencja zadziałała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: mama - opinia

Proszę kliknąć na imię i nazwiska pani doktor w pierwszym poście,a później pisać,że jedna negatywna i jedna pozytywna ocena.Jest tam, wiele opinii i to różnych.Odniosłam się do tej,ponieważ nie zgodzę się,że pani doktor bierze raz 100 zł,a raz 120.Jak pisałam jest to uzależnione od tego,czy pobiera cytologię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0