Marta - opinia (1) Polecam, Pani doktor wszystko wytłumaczy, indywidualne podejście do... Marta Kamila - opinia (1) Bardzo miła, sympatyczna, profesjonalna pani doktor. Jestem pacjentem od 10... Kamila Super (1) Pani doktor rewelacja. Bardzo dobrze prowadzi ciążę, wnikliwie sprawdza każde... SMP
Super (1) Miałam okazję pójść do Pani doktor Basi. Bardzo pozytywna osoba, miła,... Joanna Ginekolog z powolania!!!! (2) Bylam bardzo mile zaskoczona jak trafilam do niej do gabinetu.... Natalia polecam i polecać będę! (1) Delikatna jak żaden inny, spotkany przeze mnie lekarz tej specjalności.... nika Polecam (1) U ww. doktor leczę się od kilka lat. Obecnie prowadzi moją ciążę. Miałam... [W] Zdecydowanie nie polecam (1) Ta kobieta prowadziła moją ciążę, ale teraz bardzo żałuję tej decyzji... Na... mlodamama Polecam! (1) Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże i jestem zadowolona. Sympatyczna,... San NIe błagam nie (1) sympatyczne usposobienie może naprawdę mylić. Wizyta kobiety w ciąży trwa... Karolina J. zdecydowanie nie polecam (1) Mimo sympatycznego usposobienia i swobodnego podejścia do ludzi pani doktor... ..... nie polecam (1) Pani doktor sprawdza się na przy pierwszych wizytach - miłe usposobienie... małgosia Niestety z przykrością stwierdzam, że nie mogę przyłączyć się do poniższych pochlebieństw na temat dr Barbary (4) W listopadzie moja żona zaszła w ciążę.Pani Frankowska była jej lekarzem ok... rozżalony niedoszły tata zmieniam (1) Pani Dr rzeczywiście jest przesympatyczna, można plotkować siedząc na fotelu... Inia Zdecydowanie TAK (1) Właśnie jestem po pierwszej wizycie u Pani dr.i oceniam bardzo... Kamila polecam (1) Sympatyczna, wyluzowana, ale przy tym konkretna. Prowadziła moją ciążę i... Natalia Edyta - opinia (1) Super lekarz nic dodać nic ująć.Pani doktor prowadziła moją ciążę i jestem... Edyta mama - opinia (4) Doktor Konopa prowadziła mi ciaże. Oceniam ja średnio. dlaczego? Po pierwsze... mama Doktor Basia!!! (1) Doktor Basia jest niesamowita. Chodzę do niej już od paru lat. Teraz prowadzi... Paula opinia (1) bardzo dobry lekarz jednak brakuje jakis znizek dla stałych pacjentek o tym... ania stała pacjentka