Polecam! (1) Pani doktor jest moim 3 ginekologiem. I zdecydowanie najlepszym! Jest... Bombel Najleprza (2) Wspaniała lekarka ciepła miła konkretna! Prowadziła moja ciąże i zostaje juz... Marta świetnie (1) co tu dużo mówić polecam polecam i jeszcze raz polecam. Profesjonalnie miła... aga
Z całego serca polecam :) (3) Pani Doktor przemiła, gabinet z przyciemnionym światłem co sprzyja atmosferze... Marika Zdecydowanie nie polecam (1) Niestety nie moge podzielic dobrych opini o tej pani, po uprzednim... Karolina Super fajna (1) Ja zaczęłam chodzić do pani doktor jeszcze w spółdzielni. Potem na Chełam. To... mag fantastyczna (1) do dr Basi chodze juz od paru lat, przeprowadziła moja ciaże chociaż była nie... Daria Z. Ania - opinia (1) Polecam wszystkim nastolatkom bojącym sie wizyty u ginekologa :) Pani doktor... Ania SERDECZNIE POLECAM (1) Wizyty w miłej atmosferze, doktor Basia bardzo życzliwa i sympatyczna.... Karola Polecam! (1) Doktor Basia to bardzo sympatyczna, a zarazem kompetentna lekarz. Jestem... nev POLECAM !!! (1) Super podejście do pacjentki , konkretna a zarazem miła kobieta. Cieszę się ,... Iwona Skofleg-Buczak Polecam! (1) Jestem pacjentką dr. Basi od ponad 10 lat. Prowadziła moje 3 ciąże, w tym... Ania :) (1) Gorąco polecam:) Konkretna i bardzo sympatyczna kobieta:) M. rewelacja (1) dr Basie polecila mi kolezanka i miala słusznosc!dr Basia prowadzi moja... Aneta Polecam (1) Świetna lekarka i ciepła, fajna kobieta. Prowadziła moją ciąże. Szczerze... Magda Polecam (1) Przestałam bać się wizyt u ginekologa, odkąd chodzę do p.Basi. Ciepła i miła,... Agnieszka Tylko Dr Basia! (1) Pani doktor indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, potrafi doradzić i... Anna Super ginekolog (1) Naprawde bardzo miła, sympatyczna i fachowa opieka ginekologiczna. Grazia