Zadowolona (1) Od wielu lat jestem u Pani Konopy pacjentkom,nie zmienię jej nawet jeżeli... Justyna Super, najlepszy u jakiego byłam (1) Bardzo miła, sympatyczna, profesjonalna, a jednocześnie podchodzi na luzie,... Sellena Szczerze polecam (1) Bardzo polecam dr. Basię, przemiła w kontaktach, bardzo dokładna w badaniach.... Kajsa
bardzo pozytywnie (1) Pani doktor bardzo miła, z nagłą sprawą bardzo szybko zostałam przyjęta.... vil Rewelacja (1) Nie dość, że udało mi się bez problemu umówić wizytę z dnia na dzień, to... Katia Bardzo Polecam (1) Zawsze miła i uśmiechnięta i delikatna przy badaniu. Prowadziłam u Pani... M Polecam!!! (1) Pani doktor jest pierwszym lekarzem ginekologiem,z którego jestem w 100%... k najlepsza (1) Na pierwsze w moim życiu badanie ginekologiczne wybrałam się do p. doktor... Wiewióra polecam (1) bardzo miła obsługa, pani doktor szczegółowo odpowiada na każde nurtujące... aga dla trudnych przypadków (po poronieniach, kłopoty z zajściem) niestety ODRADZAM!!! (1) chodzę do niej prawie 3 lata. poroniłam. już prawie rok staramy się o kolejne... pacjentka Gorąco polecam (1) Wszystkim polecam. W nagłych sytuacjach nie ma problemu z przyjęciem, zawsze... Jola Świetnie ! (2) Poszłam do pani doktor z polecenia, świetna i fachowa pomoc oraz doradztwo,... pacjentka Bardzo miła Pani doktor (1) Poszłam do Pani doktor bo poleciła mi koleżanka. Jestem bardzo zadowolona że... Zachwycona Wspaniała Pani doktor ! (2) Jestem młodą osobą i jak narazie każda wizyta u ginekologa to dla mnie stres.... Ola Polecam wszystkim! (1) Bardzo miła, zawsze uśmiechnięta, a do tego ciepła i kompetentna w swoim... Pacjentka Pani Doktor (1) Pani Doktor jest przeurocza, fantastyczna przemiła :) Chodzę do Niej już... Ewa_Gdansk Maria - opinia (3) Ja bylam raz i wiecej tam nie pojde. Po wizycie czulam sie upokorzona a nie o... Maria dr Basia - POLECAM!!!:) (4) dr Basie jest wspanialy ginekologiem i człowiekim. Kompetentna, miła,... Ewelina polecam (1) Polecam panią doktor. Bardzo miła i delikatna osoba. Poświęciła mi tyle czasu... Joanna NIe zgadzam się z opinią, że Pani Doktor w nagłych przypadkach nie przyjmuje (1) Niestety trudno mi w tą opinię uwierzyć, gdyż sama byłam świadkiem dwóch... Joanna