mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

cz3:http://forum.trojmiasto.pl/mamy-listopadowo-grudniowe-cz-3-t546401,1,160.html#npu1

Listopad
Józefina 1.11
xmuchomorkax 2.11
Gagata 8.11 - z przesunięcie ostatnio na 3/11 -chłopiec - Zaspa
Gosia9 8.11
MamaMalejM 10.11
onaa156 13.11 córka
Madlenn69 13.11
zlota 13.11
ewelkaet 14.11
styczniowka82 15.11
Karotka 16.11
wiolka210 17/21.11 synek
Agam205 14/22.11 córka/zaspa
Dimis 19/22.11 córka/redłowo

Grudzień
Takaja_84 (-cytrynowa) 1.12
Chocolate 4.12
mamma(mia) 6.12
dorotek 6.12
alicjja73 10.12
victoria221 10.12
Jun87 10.12 córka/ Redłowo
iwonus.p 14.12
Oleczkaa 15.12
zosiasamosia 23.12
Juditt 26.12
anesia 26.12
Inka.ja 27.12
Ewkaa 27.12
Kajtka 28.12
slythia 28.12
Nina80 30.12

Witam nowe mamusie :)
My też się niedługo wybieramy, co prawda w świętokrzyskie, ale zawsze wyjazd ;)

Wczoraj zabrałam się w końcu za przegląd ciuchów dziecięcych... dopiero dziś skończyłam, masakra ile się tego zbiera :/
Teraz czeka mnie przegląd mojej szafy, bo zmieniamy na nową ;) już mi się nie chce :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

Ja też jem arbuzy - nawadniają i nie wtrzeba tak dużo jeść.
Burza w nocy okropna! Tak waliło, że się obudziłam i moje baby też :(
Jun87 ja też mam wydzielinę z piersi czasami :) Gruczoły przygotowują się do karmienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

Jun pewnie to siara już się pojawiła. Jak najbardziej ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

hej, próbowałam nosić córcię w chuście, ale może robiłam coś źle bo nie chciała w niej siedzieć, a na sam jej widok dostawał histerii.
ale teraz też będę próbować.

Byłam dzisiaj u Doreinga na połówkowym...zmiana płci bo teraz okazało się, ze córeczka :D. okazało się, że malutka jest tydzień mniejsza, ale ogólnie
wszystko ok i mówił, że pewnie będzie drobna.

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

Po nocnej burzy miałam nadzieję na ochłodę, a tu nic :(
Dziewczyny, od wczoraj zauważam przezroczystą wydzielinę z piersi... To chyba dobry objaw?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

No ja wolę jak jest chłodno, teraz jestem pożeraczem arbuzów przy tej pogodzie ;)
Takaja ja nosiłam i będę nosić:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

to ja się wybiję hehe też nie lubię upałów ale o dziwo nie najgorzej je znoszę teraz :) stopy i dłonie troche puchną i czasem głowa poboli ale to nic przy migrenach, które mnie wczesniej męczyły.

Dziewczyny czy któraś z Was nosiła może w chuście? albo przymierza sie do noszenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

i mnie ten upał już denerwuje;/ do tego głowa mnie od takiej pogody boli:(
maleństwo już coraz wyraźniej daje o sobie znać:) bardzo przyjemnie jak tak się porusza:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

mam dosc tej afryki, jesc sie nie chce bo goraco, a jak jjuz czuje glod to nie wiem co mam zjesc...ech ;(...czy bedzie chlodniej...??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

Kolejny gorący dzień, że nic się nie chce robić. Ale za to nogi jakoś mniej puchną, chyba zaczęłam więcej pić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

Juditt, gratuluje dziewczynki;-)
U nas właśnie trwa początek wyprowadzki:-)
Idziemy w końcu na swoje, troszkę pomagam pakować, ale juz mi maz zapowiedział ze jak będą przenosić wszystko w poniedziałek to mam być albo w pracy albo nad morzem, bo jedyna rzecz jaka mi pozwoli przenieść to nasz maluszek;-)
Ale wiadomo ze i tak będzie masa pracy, chociażby ze sprzataniem i ukladaniem wszystkiego...
Mi jest dzisiaj wyjątkowo duszno.. Jutro wcale lepiej nie zapowiadają, a mi nogi zaczynają znowu puchnac od tego ciepła, a juz było chwilke spokoju..
Trzymajcie się dziewczynki, odczytami wszystkie zaległości pewnie juz z nowego mieszkanka;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

dziś trochę chłodniej i od razu lepiej się czuje, nawet z chęcią na dwór wyszłam.
Jestem po wizycie u lekarza i mam na 90% dziewczynkę, mała większa o tydzień i już waży 260g, lekarz się śmiał że najmniejszych ciuchów nie mam co kupować bo wyjątkowo długie nogi ma.

Cieszę się ze zdrowa jest i wszystko ok, martwiłam się bo ruchów jeszcze konkretnie nie czuje, nie mam też żadnej infekcji a te upławy niegroźne. więc wszystko ok, tylko lekarz kazał pić dużo wody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

iwonus zazdroszczę pobytu nad jeziorkiem :)
Ja odebrałam wczoraj Młodego ze żłobka z podejrzeniem szkarlatyny - lekarka mówi, że to raczej nie to - jakaś wirusówka, ale jak to będzie rumień to się załamie, bo to może być szkodliwe w 1 i 2 trymestrze dla malucha.., ale na pocieszenie dzisiaj ta wysypka jakaś bledsza więc może nic strasznego :)
I w końcu troszkę popadało i da się spokojnie porządnie odetchnąć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

Hej dziewczyny:)

ja wróciłam od rodziców - tam spokój, cisza, jeziorko...a u nas w kamienicy duchota i remont ;/

ale mam już dostęp do sieci ;) W pon idę do lekarza (NFZ) a 4.08 zaczynamy szkołę rodzenia - jak ten czas leci :))

Zabieram się za gotowanie (chociaż chęci do jedzenia mało przy tej pogodzie) i będę dziś 1 raz robić tiramisu bez jajek:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

Z tego co wiem to i tam Pani Jola prowadzi zajęcia ;-)...A ja odliczam godziny do urlopu ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

Dziękuję za odpowiedź, przepisałam się na Rotmankę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

Ja chodziłam na Wawelską jakieś 2 lata temu to prowadziła zajęcia Pani Jola z Klinicznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

Mam pytanie do przyszłych Mam, które zapisały się do szkoły rodzenia supermama. Czy orientujecie się lub możecie popytać na zajeciach, która położna (chodzi mi głównie o to z którego jest szpitala) prowadzi zajęcia w placówce przy ul. Wawelskiej. Będę ogromnie wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

nie mam pojecia...z moczem tez mam problem, nie jestes sam Wiola ;), teraz mam furagin na tydzien 3x1tabl, po skonczeniu 2 dni po mam zrobic posiew moczu ciekawe co wyjdzie, bo wymaz z pochwy robilam w ub tyg i nic tam nie wyszlo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: mamy listopadowo- grudniowe 2014 cz4

Aga ciekawe czemu w ciazy tak sie dzieje, ja mam glukoze dobra ale mocz masakra leukocyty 20-30 do tego liczne bakterie itd musze czekac do wtorku wtedy mam wizyte nie chcę dzwonic do Szczypka bo jest na urlopie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kawa czy pijecie jesli tak to jaka? (75 odpowiedzi)

ja lubie z expresu a wy?

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....