moje skromne zdanie

Jako stała klientka mam już ugruntowaną opinię na temat fitnessu. Obsługa jest oki, panowie do pomocy na siłowni - dużo do życzenia, brak zainteresowania, jesli się upomnisz to pomogą ale tylko na chwilke i zaraz znikają i znów szukaj igły... wiadomo o co chodzi.
Natomiast na ogromne polecenie zasługują zajęcie które odbywają się u Sebastiana (spining ) i Patrycji ( dance aerobic/ ABS/ Step/ TBC), podejscie oraz zainteresowanie to jest to czego oczekuje klient.
Na siłowni panuje miła atmosfera, polecam dla nieśmiałych a jeśli chodzi o godz otwarcia to sabota od 10 to faktycznie zbyt późno, a 18 to za szybko.
Ogólnie polecam ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: moje skromne zdanie

brawo Vladzia, zycze Ci zebys nie wyladowala po którymś spinningu, u kompetentnego Pana Sebastiana który nie każe pić wody na zajęciach, w szpitalu odwodniona tak jak ja. ŻENADA! nigdy więcej moja noga tam nie stanie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: moje skromne zdanie

Witam moja droga, widzę że masz ciekawe zdanie na temat wysiłku fizycznego ...
Jeśli źle się odżywiasz, w dodatku nie przyjmujesz 1,5l do 2l płynów dziennie, to bardzo proszę miej pretensje i żal jedynie do samej siebie. Rozumiem że zajęcia są wyczerpujące, bo i oto tu chodzi, ale na miłość boską jeśli czujesz się źle to nikt nigdy nie zabroni Ci łyka wody czy zmiany natężenia ćwiczeń....
p.s. jeśli nie masz predyspozycji fizycznych na 50min spinnigu to chociaż nie oczerniaj osób, które naprawdę dbają o stan zdrowia jadących.
pozdrawiam Vładzia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0