Obsługa do zmiany lub poprawy kontaktu (1) Tylko właściciel siłowni jest kontaktowy i obserwuje co sie dzieje, czy ktos... Agnieszka Siłownia godna polecenia! (1) Korzystam z siłowni już od 3lat bywałem w kilku innych silownaich Ale zawsze... Rad Paulina - opinia (1) Sama siłownia ok. Obsługa... Jeśli chodzi o Pana to jest nawet ok. Jeśli... Paulina
Nie wiem co myslec (1) Klub ogólnie bardzo fajny ale widzę ze trenerka na zajęciach nie interesują... Marzena Super siłownia (1) Najlepsza siłownia na jakiej byłem a byłem chyba na każdej... Porządny sprzęt... Strzelba Jak dla Mnie super (1) Chodziłam do wielu klubów, nigdzie niema takiej atmosfery i klimatu. Super... Ania Gburowata kadra (1) Moim zdaniem obsługa jest dość gburowata. Zarówna ja, jak i moja koleżanka... Ania niestety :( (4) Korzystam z tej siłowni od ok. 2 lat i przyznam się że korzystam z niej tylko... K. Zawiedziona (1) Jestem nową klientką, wcześniej uczęszczałam na zajęcia do jednego z klubów w... Zawiedzona polecam (1) 1, obsługa super, 2, duży wybór zajęć , 3, nie zawsze dopompowane bosu 4,małe... nimfa zadowolona :D (2) jestem po pierwszych zajeciach w nhfitness, przyznam ze gdyby nie oznakowania... maly klopsik zajęcia fitness - moja opinia (1) chodzę do nh od 3 miesięcy, co mogę polecic to na pewno zajęcia z płaskiego... nimfa Przychodzę pobiegac (1) Fajnie, ze są długie godziny otwarcia i czynne w święta. Obsługa jest miła,... Lolz Nieźle ale bez szaleństw (1) Siłownia dobrze wyposażona, miła obsługa w recepcji, trenerzy OK. Niestety... Madgge Spoko Siłownia (1) Korzystam z siłowni i maszyn cardio, jak dla mnie bdb siłownia, brak lalusiów... Matt bez przesady... (3) nawiazując do niżej napisanych opini ,nie zgadzam się!!!!,ludzie czego Wy... klientka polecam ten klub:) (1) Jestem klientka praktycznie od poczatku powstania klubu z malymi przerwami .... ania Polecam (1) Siłownia doskonale wyposażona, zarówno dla Pań jak i dla Panów. Korzystam... Bartosz MAJU - opinia (1) Zdecydowanie polecam, miła obsługa, dobrze wyposażona w nowy, wysokiej... MAJU Super siłownia jedna z najlepszych w trójmieście (1) Dla mnie super siłownia, bardzo miła i doświadczona obsłoga która nie tylko... Bartek