Bardzo dobra siłownia!! (1) Polecam!siłownia na dobrym poziomie,bardzo dobrze wyposazona,nawet kiedy jest... Łukasz NH Fitnes (1) Witam.Jestem bardzo zadowolony że mogę tam ćwiczyć.A już na nie jednej... ćwiczący Nie polecam (1) Silownia NH Fitness ogólnie sprzęt i sale ma całkiem niezłe wyposażone,... S.N.
Jest bardzo brudno (1) Faktycznie klub ma problem ze sprzątaniem, jest fatalnie! Podłogi myte chyba... Młoda Średni poziom (3) Niestety szału nie ma - potwierdzam jedną z poniższych opinii ws. czystości i... anonymous Bardzo fajne miejsce, ale... (1) No właśnie, miejsce bardzo fajne, dobrze wyposażone, fajny klimat bez... renewable Aga - opinia (1) Polecam zajęcia ZUMBY u p. Agnieszki - fantastyczna atmosfera, żywioł i... Aga POLECAM (1) Polecam zajęcia ZUMBY w poniedziałki u Agnieszki-jest... lucyferrro Niestety nie polecę (2) Przez kilka miesięcy chodziłam na zajęcia, wiele rzeczy mi się nie podobało,... Monia zajęcia fitness (1) nie polecam zajęć dance dla osób, które nigdy nie chodziły na podobne... A Ruda - opinia (1) Siłownia dobrze zorganizowana. Panowie przemili wszystko wytłumaczą. Pani... Ruda POLECAM !!! (1) Drogie Panie, serdecznie polecam ten klub jeśli chcecie pod okiem fachowego... Ania Siłownia, cardio, sauna (1) Treść opinii: Siłownia, cardio, sauna Wiele poprzednich opinii, to chyba... qbas_tygrys Siłownia (1) Jestem zadowolony z siłowni. Nie brakuje sprzętu, można zrobić porządny... dundi Polecam (1) Chodzę na siłownie Nh Fitnes od 8 miesięcy i z czystym sumieniem mogę każdemu... gamer wszytsko jak należy (1) Korzystam od ponad roku z NH Fitness i jestem zadowolona. Obsługa ok,... Koi moje skromne zdanie (3) Jako stała klientka mam już ugruntowaną opinię na temat fitnessu. Obsługa... Vladzia kantorek - opinia (1) jest z****iscie!!!! kantorek Kasia - opinia (1) Jestem zawiedziona obsługą. Za pierwszym razem prosiłam o pomoc instruktora... Kasia szczera opinia stałej klientki (2) Witam wszystkich, chciałabym polecić siłownię NHFitness i zachęcić do... klientka