Super (1) Klub super, Pani Kamila z recepcji bardzo sympatyczna, rowerki z Panem... Markotka godne polecenia (1) Zastanawiałam się nad jakąś siłownią i wybrałam sie do nh tuz po otwarciu.... fit ness polecam (1) Wyposażenie rewelacja, atmosfera super, obsługa super. Naprawde polecam zadowolony członek klubu
tak sobie (2) Ogólnie pozytywnie, miła atmosfera,jednak Pan w recepcji wydaje się mało... j asia - opinia (1) Klub bardzo gustownie urządzony z fajnym sprzętem. Obsługa niestety porażka... asia Z czystym sumieniem polecam! (3) SIłownia naprawde godna poleceniu! Instruktorzy i obsługa przemili! A jeżeli... ja 87 Rewelacja (2) Z czystym sumieniem polecam każdemu ten obiekt. Super atmosfera, miła i... Klaudyś polecam (1) Baaaardzo fajny klubik, super sprzęt w całym klubie, obsługa na recepcji... klientka Polecam. (1) Świetne wyposażenie, super pomocna obsługa, przyjacielskie nastawienie i... Kate Super instruktorki! (1) Przyjemna atmosfera, świetne wyposażenie, pomocne instruktorki! Świetny... Ania