nauki w okrąglaku

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
W poniedziałek 09.02.2009 r. rozpoczynają sie nauki w kosciele na przymorzu - potocznie okrąglak , o godzinie 19 , własnie sie dowiedzialam ze trzeba miec zaswiadczenie z naszej parafii , chcielismy isc zeby miec juz to zalatwione bo pozniej nie bedziemy mieli czasu ale niestety nie uda nam sie zalatwic zaswiadczenia . Czy moze wiecie gdzie odbywaja sie nauki weekendowe ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nauki w okrąglaku

Nie wiem, czy konieczne jest zaświadczenie, ja takowego nie posiadałam. Może zadzwoń do biura parafialnego i jeszcze raz zapytaj.
Wiem, że niechętnie przyjmują osoby z innych parafii, ale jesli Twoja parafia jest daleko, a w Gdańsku studiujesz lub pracujesz, to zgodzą się. Zawsze możesz przyjść chwilkę przed rozpoczęciem i porozmawiać z księdzem prowadzącym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nauki w okrąglaku

ja tez sie dowiadywałam na temat nauk w okrąglaku i mi też powiedziano ze potrzebne jest zaświadczenie od księdza, ktory udziela slubu, niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...