niby ok ale jednak nie

Oceniam jako restauracje nie bar, gdyż wybrałam się do tej restauracji na obiad z partnerem i małym dzieckiem. Minus na wstępie brak fotelika dziecięcego - wiem że to nie jest to typowa rodzinna restauracja ale dziecko też piję i je :P polecam kupić i trzymać na zapleczu gdzieś. Fajne przywitanie, kelner miły choć trochę zbyt sztywny. Miejsce kojarzy mi się bardziej jako klub dżentelmenów :) z dzieckiem nie polecam, na drinka wieczorem pewnie tak. Obiad był ok, ale bez szału. Wyglądało na talerzu szałowo i modnie, natomiast w smaku nie koniecznie..."risotto" z buraków za tłuste od oliwy, choć fajna kasza w niej, czerwona fasola w daniu głównym z rybą była zbyt twarda choć ryba idealnie przyrządzona.Jak widać trochę brakuję do ideału. Porcje trochę za małe w stosunku do ceny nawet jak się weźmie i przystawkę i danie główne można czuć niedosyt - a nie każdy je desery. Wystrój super, ale nie na niedzielny obiad. Mam mieszane uczucia, jeśli odwiedzę to miejsce kiedyś to już tylko na drinka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za Pani bardzo szczerą oraz konkretną ocenę naszego lokalu, która jest dla nas niezmiernie ważna. Chcielibyśmy się odnieść do Pani opinii.


Jeśli chodzi o smak naszych potraw to oczywiście jest to już ocena subiektywna. Jeśli nie trafimy w czyjś gust to jesteśmy gotowi na możliwość zaproponowania czegoś co sprosta oczekiwaniom gościa na nasz koszt. W tym wypadku potrzebna jest jednak informacja ze strony gościa - nasi kelnerzy zawsze próbują uzyskać taką informację od naszych gości. Jeśli chodzi o fasolę to gotujemy ją al dente - tzn. nie jest ona ani rozgotowana, ani surowa, efekt który uzyskujemy przy jej gotowaniu jest zamierzony i oczywiście nie każdemu musi on odpowiadać.

Co do wielkości dań to również staramy się aby cena była uczciwa i adekwatna w stosunku do danej potrawy co często potwierdzają nasi goście. Przystawka ‚risotto’ z buraka to ok 120g (14zł), a danie główna z dorszem i fasolą to ok 350g (36zł). Więc jak Pani może zauważyć zamawiając sam starter oraz danie główne w przywołanej przez Panią kompilacji to aż 470g czyli ok 2050 kcal co według naszej subiektywnej oceny jest znaczącą porcją, która wręcz uniemożliwia zmieszczenie deseru i jest bliska dziennej normie żywieniowej dorosłego mężczyzny :)

Mamy nadzieję że jeszcze odwiedzi nas Pani, aby spróbować nie tylko koktajli, ale i naszego jedzenia.
Pani ocena pomoże nam jeszcze bardziej szczegółowo i skrupulatnie dbać o jakość naszych usług.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0