ELIKSIR

Drink Bary Bistro Restauracje

Gdańsk, Mariana Hemara 1

Marta - opinia (1) Wspaniałe jedzenie, obsługa i klimat. Ciekawa koncepcja z oryginalnymi... Marta Paulina - opinia (1) Pierwszy raz kosztowałam menu degustacyjnego, zamówiłam 5 dań (mięsne) i było... Paulina Natalia - opinia (1) Restauracja na wysokim poziomie. Ciekawe drinki, przepyszna kuchnia. Menu... Natalia
Emanuela - opinia (1) Byliśmy z mężem na romantycznej kolacji. Jedliśmy menu degustacyjne z... Emanuela Michał W. - opinia (1) Jedna z najlepszych restauracji w trójmieście. Paweł szef kuchni to bardzo... Michał W. Za jakość się płaci (1) Można by pisać I pisać. Obsługa na poziomie - potrafi dopasować się do... Sławomir Skrajne odczucia. (2) Po otrzymaniu telefonicznej informacji, że są wolne stoliki, poinformowano... Jan polecam (1) Byłam na nocy restauracji, menu nam się spodobało więc poszliśmy, od progu... aga Przyjemne miejsce o wysokim standardzie! (1) Trafiłem przypadkiem idąc w sobotę od knajpy do knajpy. Bar znajduje się na... chester Eliksir (2) W tej restauracji/cocktail barze jest sporo sprzeczności, byłam tam pierwszy... M Polecam każdemu (1) Odwiedziny w Eliksirze, mimo tego że trochę przez przypadek, to bardzo udane.... Engi Zachwycony jestem (1) Bardzo pozytywne zaskoczenie! Jak to dobrze że inwestorzy mają co raz... Michał Eliksir szczęścia (1) W Trójmieście bywamy z żoną często, od wizyty w Eliksirze będziemy odwiedzać... Tomasz K. jedna wizyta (2) Jeżeli ma być na wysokim poziomie, to o godzinie 16.00 MUSI być czysto w... Krystyna OK (2) Wysokie ceny, ładny wystrój, miła obsługa, na talerzu niewiele, warto pytać o... Para z Kasią Miejsce fantastyczne (1) Naprawdę fajne miejsce, wystrój, karta, alkohol. Polecam każdemu. Jedyny... Jac Misia - opinia (1) Eliksir to niepowtarzalne miejsce! Wspaniały klimat, wszystko dopięte na... Misia niby ok ale jednak nie (2) Oceniam jako restauracje nie bar, gdyż wybrałam się do tej restauracji na... ap-ch Eliksir (1) Lokal stworzony z pasją, menu na najwyższym poziomie! Dla kogo? - nie ma... Agnieszka Gorąco polecam (1) Rewelacja! Jestem zachwycona! Piękny wystrój, przemiła obsługa,lokal na... Ada