ELIKSIR

Drink Bary Bistro Restauracje

Gdańsk, Mariana Hemara 1

Piotr - opinia (1) Z okazji 25-lecia małżeństwa dostaliśmy od znajomych zaproszenie do Waszej... Piotr Bernard - opinia (1) Przerost formy nad treścią... !!! Bernard A. - opinia (1) Najlepsze miejsce w Gdańsku ️ Profesjonalna obsługa. Koktajle kosmiczne A.
Martin - opinia (1) I booked here for a romantic dinner with my girlfriend. Sadly it seems they... Martin Sylwia - opinia (1) Rozczarowanie Przede wszystkim obsługa pozostawia wiele do życzenia. Nie... Sylwia Krzysztof - opinia (2) Kolejny raz kelner psuje wszystko co tylko się da. Przy wejściu już... Krzysztof Dowódca - opinia (1) Profesjonalizm w każdym calu, bez sztucznego przepychu. Kelner odpowiedział... Dowódca Michał - opinia (1) Bardzo dobre miejsce z dobrymi drinkami dopasowanymi do dań! Michał Aneta - opinia (1) Naprawdę warte odwiedzenia! polecam Aneta byku - opinia (1) Bardzo miło smacznei legancko napewno wrócimy byku Marta - opinia (1) Wspaniałe jedzenie, obsługa i klimat. Ciekawa koncepcja z oryginalnymi... Marta Paulina - opinia (1) Pierwszy raz kosztowałam menu degustacyjnego, zamówiłam 5 dań (mięsne) i było... Paulina Natalia - opinia (1) Restauracja na wysokim poziomie. Ciekawe drinki, przepyszna kuchnia. Menu... Natalia Emanuela - opinia (1) Byliśmy z mężem na romantycznej kolacji. Jedliśmy menu degustacyjne z... Emanuela Za jakość się płaci (1) Można by pisać I pisać. Obsługa na poziomie - potrafi dopasować się do... Sławomir Skrajne odczucia. (2) Po otrzymaniu telefonicznej informacji, że są wolne stoliki, poinformowano... Jan polecam (1) Byłam na nocy restauracji, menu nam się spodobało więc poszliśmy, od progu... aga Przyjemne miejsce o wysokim standardzie! (1) Trafiłem przypadkiem idąc w sobotę od knajpy do knajpy. Bar znajduje się na... chester Eliksir (2) W tej restauracji/cocktail barze jest sporo sprzeczności, byłam tam pierwszy... M Polecam każdemu (1) Odwiedziny w Eliksirze, mimo tego że trochę przez przypadek, to bardzo udane.... Engi