ELIKSIR

Drink Bary Bistro Restauracje

Gdańsk, Mariana Hemara 1

Perła w trojmiescie (1) Miejsce gdzie warto zajrzeć. I wtedy juz impuls bedzie Cie prowadzić do tego... Jeremi Eliksir :) (1) Pyszne jedzenie, przyjemny klimat, mili ludzie! Na pewno wrócę. Polecam... Ola Świetne jedzenie i koktajle! (1) Z całego serca polecam. To jedno z nielicznych tak dobrze dopracowanych... Ewa
Eliksir zaskoczył mnie bardzo pozytywnie! (1) To co zastałem w Eliksirze to bardzo miła i profesjonalna obsługa! Pomimo... Maksymilian Dopieszczony! (1) Wchodząc do Eliksiru pojawia sie usmiech na twarzy a jeszcze większy gdy... Kacper NAJLEPSZY (1) Jeśli szukacie miejsca NAJpiękniejszego, NAJfajniejszego, z NAJpyszniejszym... Ada Odjechany lokal (2) Wspominam świetną ekipe bardzo profesjonalna i jedzonko ktore smakowalo jak... Kacha z P Rewelacja.... (1) Odwiedziłem wraz żoną,bardzo miła atmosfera,jedzenie niesamowite ,bardzo... Jacek P. Inny świat (1) Na Eliksir natrafiłam przypadkowo, jednak to był jeden z lepszych przypadków,... Przypadkowy klient wspaniałe nowe miejsce (1) wystrój lokalu powoduje przyjemny zawrót głowy, obsługa wręcz cudowna, mili i... daniel kurban Tego jeszcze nie było :) (1) Naprawdę unikalne miejsce. Wszystko na najwyższym poziomie. Począwszy od... Beton Rewelacja (1) Wyjątkowe miejsce na barowej mapie Trójmiasta. Obsługa na najwyższym... Magda Top! Kuchnia Pawłą Wątora jak zawsze powala na kolana. (1) Nowa restauracja na mapie Trójmiasta a już wyróżnia się mocnymi smakami. Duży... Marcin eliksir (1) wspaniałe miejsce, tworzące niepowtarzalny klimat. Ludzie pracujący za barem... bart_de Niezwykłe miejsce (1) Okres świąteczny spędzony w Gdyni mogę zaliczyć do udanych a to wszystko... Damian Eliksr (1) Miejsce, do którego możesz przyjść połączyć przyjemne z pożytecznym. Kiedy... Marek Magia i czar w Garnizonie (1) Miejsce cudownie ciepłe i pieszczące kubki smakowe. Cudowne koktajle na... Ewka Wyjątkowe miejsce (1) Niezwykłe miejsce z niepowtarzalnym charakterem. Świetna obsługa i niebanalne... Ariel Jestem pod wrażeniem! Wystrój, obsługa, drinki i jedzenie zrobiło na mnie ogromne wrażenie! (1) Nie zdarza mi się pisać opinii o lokalach ale to co zastało mnie w Eliksirze... Tadeusz