nie miła obsługa! nie polecam! szkoda nerwów!

Tuż przed samą wigilią (24.12.2018) po przylocie do PL auto zostaje mi podstawione w GDA z 40 min opóźnieniem! W trakcie odbioru auta dowiaduję się, że cena wynajmu jest 20zł/dobę wyższa niż pierwotnie ustalona + 70zł za podstawienie (zamiast umówionego 50zł). Osoba przekazująca mi auto (właściciel firmy) jest bardzo arogancki i nieprzyjemny. Bak paliwa w formularzu odbioru jest pełen, a w rzeczywistości brakuje paliwa na 6L=70KM (sprawdziłem tankując do pełna chwilę później na stacji). Ponadto dowiaduję się, że zwracając auto mam je odkurzyć i umyć albo zapłacić dodatkowo 50zł za usługę czyszczenia. jednym słowem: ukryte koszta. osoba umówiona na odbiór auta na lotnisku w GDA (na godz. 5:00) spóźniła się 30 MIN przez co prawie nie zdążyłem na samolot!
nie polecam! Zawyżają ceny w trakcie odbioru auta i liczą na to, że klient nie będzie miał wyjścia (bo potrzebuje auta w danym terminie) i zaakceptuje zawyżoną cenę. BARDZO NIEPRZYJEMNIE. nie polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

To jest właśnie przykład wdzięczności za okazaną pomoc tuż przed samą Wigilią, podstawiłem Panu osobiście samochód pod hotel w centrum Gdańska gdzie spokojnie mogłem przygotowywać Wigilię z rodziną. Wypożyczyliśmy Panu samochód po tym jak inna wypożyczalnia Pana wystawiła do wiatru!!!
Człowiek do Pana wyciągnął rękę, a Pan w podziękowaniu wystawia bezczelnego negatywa, obrażając moją osobę! Logiczne jest ze Pan ma oddać czysty samochód, lub my go wyczyścimy za Pana oczywiście za dodatkową opłatą. Nikt Pana do niczego nie zmuszał, a karma wraca podwójnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0