Euro-Rentcar

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 205

Tomasz - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony po skorzystaniu z usług wynajmu w tej wypożyczalni!... Tomasz Artur - opinia (1) Po długiej, męczącej podróży i długim oczekiwaniu przed lotniskiem dostajemy... Artur jakub - opinia (1) wszystko super, fajne czyste autko. polecam jakub
Tomasz - opinia (1) Fachowa i konkretna obsługa, auto które mi polecono Toyota C-HR było czyste i... Tomasz nie miła obsługa! nie polecam! szkoda nerwów! (2) Tuż przed samą wigilią (24.12.2018) po przylocie do PL auto zostaje mi... Kamil SUPER! (1) Polecam wszystkim wypożyczalnię. Panowie z niej znają się na robocie. Wiedzą... Magda Zdecydowanie polecam (1) Wypożyczyłam samochód przy lotnisku późnym wieczorem, znajdują się na... Zadowolona klientka Polecam!!! (1) Szybka i bardzo miła, uśmiechnięta obsługa. Auta sprawne i zadbane. Wszystko... Ewa Można polecić firmę (1) Wynająłem toyote yaris za 49zł doba. Auta czyste, miła obsługa, polecam Kamil I recommend! (1) Good and honest attitude. Great service! Affordable prices. In the next trip... Anton Zdecydowanie polecam !!! (1) Wypozyczalnia godna polecenia! Szybka i sprawna obsluga, dobry kontakt,... Monika Polecam (2) korzystałam z oferty tej wypożyczalni i jestem bardzo zadowolona, samochody... Natalia Różańska Godna polecenia wypożyczalnia w Gdańsku (2) Wynajęłam samochód zastępczy z tej wypożyczalni i jestem bardzo zadowolona.... Olga