nie polecam

Witam.jestem a raczej byłam stałą bywalczynią Brovarni Gdańsk,ale po tym czego doświadczyłam w piątek 30.08.już nie będę.Po pierwsze bardzo nerwowa atmosfera,ciagle widać bylo jakiegoś starszego menagera,który wydzierał sie wręcz na obsługę przy gościach.Przyszlismy ze znajomymi aby milo spedzić czas w fajnym miejscu a nerwówka tego pana dała sie wszytskim odczuć.Pomijam,ze chcieliśmy usiąść w restauracji ale powiedzieli nam,ze jest nieczynna ,po czym wpuszczali tam innych gości,a jak zajrzałam co sie u góry dzieje to część gości jadła pyszne dania,inni tylko pili piwo....a obsługa wyraznie nie dawała sobie rady,swoją drogą coś nieliczna ta obsługa jak na piątkowy wieczór. Naprawde bardzo niemile spedzony wieczór...w ten sposób Brovarnia straci klientów,którzy kiedys byli bardzo zadowoleni z tego miejsca a pewnie wcześniej straci obsługe bo nikt nie wytrzyma wrzasków,poniżania i szarpania przez menagera przy gościach-to bardzo nieprofesjonalne i niegrzeczne,szczegolnie jesli chodzi
o gosci ktorzy są świadkami tego wszytskiego.Naprawde nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie polecam

oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii ale jeśli mogę zauważyć biorąc pod uwagę moje wcześniejsze wizyty w brovarnii a nie ten konkretny piątek o którym Pani mówi to podejrzewam że trafiła Pani na zapełnioną sale jak przystało a dobrze prosperujące miejsce gdzie wypada szybciej dokonać rezerwacji, tym bardziej w weekendy, odnosząc się do Pani obserwacji podejrzewam że widziała Pani gości na różnych etapach kolacji jedni byli w trakcie inni albo zaczynali jeść lub kończyli dlatego można było odnieść takie wrażenie jak Pani a dlaczego kelnerzy wpuszczali ich na górę widocznie goście mieli tam rezerwacje ;) a co do menagera jest nim stosunkowo młody Pan który raczej wygląda na miłego a nie starszy mężczyzna ale nie będąc akurat przy tej sytuacji jedyne o mogę powiedzieć to to że mogła Pani podkoloryzować małe spięcie między pracownikami ze względu na brak odpowiedniego miejsca dla siebie i znajomych w lokalu ja będąc stałym gościem w Brovarnii nie spotkałam się z tak jawną agresją o jakiej Pani piszę. Serdecznie pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: nie polecam

który z pracowników Brovarni takie posty wrzuca hhmmmm????
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2