najlepsze piwo w gdansku! (1) Od otwarcia browarni bywamy regularnie, kiedys z zona, a teraz tez i z... Michał Pyszne piwo i miła obsługa! (1) Pyszne piwo, smaczne jedzenie - przede wszystkim kaczka i pierogi. Duży plus... Ela Berlin termina - opinia (1) Bardzo klimatyczny wystrój, stary spichlerz, browar, miła osbługa. Jedzenie... termina
Smacznie i przyjemnie (1) Obsluga profesjonalna a przy tym bardzo bardzo miła. Jakość dań na wysokim... Tomi Rewelacja! (1) Do Brovarni udałam się w piątkowy wieczór. Mimo zajętych prawie wszystkich... Monika Cudownie (1) Byłam z przyjaciółka zachwycona profesjonalizmem obsługi, szybkością... Agnieszka Rewelacyjne piwo (1) Byliśmy w sobotę ze znajomymi w brovarni i muszę szczerze powiedzieć, że... Mat Wielkie rozczarownie (1) Po dzisiejszej wizycie w Brovarni zastanawiam się kto przyznaje jej tytuł... Marta Pyszne piwo (1) Brovarnie odwiedzam raz na jakis czas i nigdy mnie nie zawodzi. To jedno z... Aga Asia - opinia (1) Beznadziejna obsługa, kelnerka z nadetą miną i wielką łaską obslugująca... Asia Przepyszne piwo - nawet w zesonie a to rzadkość w browarach restauracyjnych. Brawo piwowarzy,m doskonała robota! (1) :) alberto wiecej niz średnio (1) Okazja-obiad rodzinny.Kelnerka nie podaje menu, trzeba samemu wygrzebać ze... Joanna Szczerze polecam (1) Byłam w Brovarni kilka razy i muszę przyznać, że naprawdę warto odwiedzić to... Paulina BROWARNIA (1) Świetne piwo! Probowałem ich nowe ALE re-we-la-cja! Gratulacje dla piwowarów!... Maros Świetna kuchnia i rewelacyjny klimat! klimat (1) Odwiedzieliśmy Browarnie po spacerze po Starym mieście. piekny widok z... majka Podział na biednych i bogatych. Restauracja dla zmanierowanych snobów (1) Kelner - wysoki, szczupły brunet, lekko sepleniący się, jeśli to czytasz to... alina Mazury w Gdańsku (1) Brovarnia w Gdańsku super miejsce w szczególności dla ludzi lubiących dobre... Kris Beznadziejna obsługa (1) Po wejściu do lokalu odnosi się wrażenie, że bez j. angielskiego lub... Łukasz Średnio (1) Talerz uszczerbiony, drugi brudny od dania widać było odcisk palca kucharza... ap-ch Nie czytajcie bzdetnych opinii.. (1) Więc trafiliśmy tutaj przez przypadek. Po koncercie KULTU. Godzina 22.05.... Modlishka