Stanisław - ocena (1) Byłem tam dwukrotnie. Po raz trzeci moich pieniędzy nie zobaczą! Za pierwszym... Stanisław PP - opinia (1) Byłam z narzeczonym na kolacji w Brovarni w weekend. Nie spodziewałam się, że... PP najlepsze piwo w gdansku! (1) Od otwarcia browarni bywamy regularnie, kiedys z zona, a teraz tez i z... Michał
Pyszne piwo i miła obsługa! (1) Pyszne piwo, smaczne jedzenie - przede wszystkim kaczka i pierogi. Duży plus... Ela Berlin termina - opinia (1) Bardzo klimatyczny wystrój, stary spichlerz, browar, miła osbługa. Jedzenie... termina Smacznie i przyjemnie (1) Obsluga profesjonalna a przy tym bardzo bardzo miła. Jakość dań na wysokim... Tomi Rewelacja! (1) Do Brovarni udałam się w piątkowy wieczór. Mimo zajętych prawie wszystkich... Monika Cudownie (1) Byłam z przyjaciółka zachwycona profesjonalizmem obsługi, szybkością... Agnieszka Rewelacyjne piwo (1) Byliśmy w sobotę ze znajomymi w brovarni i muszę szczerze powiedzieć, że... Mat Wielkie rozczarownie (1) Po dzisiejszej wizycie w Brovarni zastanawiam się kto przyznaje jej tytuł... Marta Pyszne piwo (1) Brovarnie odwiedzam raz na jakis czas i nigdy mnie nie zawodzi. To jedno z... Aga Asia - opinia (1) Beznadziejna obsługa, kelnerka z nadetą miną i wielką łaską obslugująca... Asia Przepyszne piwo - nawet w zesonie a to rzadkość w browarach restauracyjnych. Brawo piwowarzy,m doskonała robota! (1) :) alberto wiecej niz średnio (1) Okazja-obiad rodzinny.Kelnerka nie podaje menu, trzeba samemu wygrzebać ze... Joanna Szczerze polecam (1) Byłam w Brovarni kilka razy i muszę przyznać, że naprawdę warto odwiedzić to... Paulina BROWARNIA (1) Świetne piwo! Probowałem ich nowe ALE re-we-la-cja! Gratulacje dla piwowarów!... Maros Świetna kuchnia i rewelacyjny klimat! klimat (1) Odwiedzieliśmy Browarnie po spacerze po Starym mieście. piekny widok z... majka Podział na biednych i bogatych. Restauracja dla zmanierowanych snobów (1) Kelner - wysoki, szczupły brunet, lekko sepleniący się, jeśli to czytasz to... alina Mazury w Gdańsku (1) Brovarnia w Gdańsku super miejsce w szczególności dla ludzi lubiących dobre... Kris Beznadziejna obsługa (1) Po wejściu do lokalu odnosi się wrażenie, że bez j. angielskiego lub... Łukasz