Średnio (1) Talerz uszczerbiony, drugi brudny od dania widać było odcisk palca kucharza... ap-ch Nie czytajcie bzdetnych opinii.. (1) Więc trafiliśmy tutaj przez przypadek. Po koncercie KULTU. Godzina 22.05.... Modlishka dla głodnych nie polecam (1) miniaturowe porcje.mąz wybrał wątróbke na grzance w boczku na jabłkach.za... kasia k
Odradzam!! (2) Absolutnie nie polecam!! Ostatnio odwiedziłam rodzinę w Gdańsku i poszliśmy... klientka Lubię to! (1) Lubię to miejsce za wiele rzeczy, piwo, jedzenie, klimat. Szczególnie piwo :)... gość Miejsce - tak Obsługa - NIE (1) Miejsce super, piwo przepyszne, ceny nie są niskie ale wydaje mi się, że... Zuzka Piwo mają dobre (1) Piwo i tylko piwo. Dania drogie, porcje minimalne ceny mocno wygórowane. 5... milia OLEWAJĄ KLIENTÓW (1) Nie podoba mi się w jaki sposób traktóją klientów,mam wrażenie że jest tam... Niezadowolona klientka Dlugosc kaszanki (1) Kaszanka o dlugosci 5cm to bezczelnosc. turysta Absolutnie nie polecam (2) Dwa dni temu byliśmy tam ze znajomymi na piwie. Spotkała nas przykra... katarzinap Najlepiej mowic w jezyku obcym... (1) Na przywitanie - niemrawe "good evening". W momencie gdy opdowiedzialem... Michal Lekceważenie klientów (2) 1). Kelnerka Brovarnii zadaje pytanie wchodzącej i rozglądającj się po lokalu... Mirunka Najlepsze miejsce! (1) Naprawdę rewelacyjne, moim zdaniem najlepsze miejsce w Gdańsku. Nie tylko ze... Anna B polecam nie tylko na piwo (1) Mialam okazje zorganizowac ostatnio dwie imprezy firmowe dla 20 i potem dka... Agnieszka Piotr - opinia (1) Smak potraw i piwa oraz wystrój, to jedyne jasne punkty w tym lokalu. Ceny... Piotr Nie kupujcie piwa Honey Moon!!!! (2) To piwo to jakiś koszmar, kosztuje 50 zł i trzeba je wylać, nie wiem czy to... d bardzo fajny klimat (1) restauracja jest bardzo fajnym miejscem - serwowane jedzenie smaczne no i to... sosnap Michał i Arlena - opinia (1) Obiad okolicznościowy po ślubie. 25 osób obsłużonych na absolutnie najwyższym... Michał i Arlena raczej nalezy poszukac innych okazji - miejsc w Gdańsku jest duzo, wiec lepiej nalezy szukac doglebniej :( (1) Niestety raczej niska ocena lokalu...za 220 zł mogliby sie wlasciciele lokalu... fil Nie polecam obiadów (3) Wielkość porcji drugiego dania jest raczej gorącą przekąską. Potrawa jest... Basia