Najlepsza golonka w Trójmieście (1) Jak ktoś lubi golonkę i dobre piwko to tylko w Browarni. Spróbujecie,... Tomasz Polak weekend za pół ceny (1) Albo ktoś wchodzi w akcję albo udaje że to robi próbując naciągnąć klientów.... mieszkaniec Gdańska Rewelacja (1) Dla mnie jest to zdecydowanie najlepsza z najlepszych knajp w Trójmieście.... Pawcio
Piwo rewelacja! (1) Z racji tego że mieszkam obok Browarnii jestem dość częstym gościem,piwo... Gdańszczanka Jak dla mnie miejsce dla snobów, przeciętny wystrój i takie też piwo tam ważone (1) Wystrój nic specjalnego, jedyny element to mosiężne (chyba) kadzie na piwo.... A. POLECAM (1) Piwo smaczne, obsługa super, atmosfera rewelacja. Kasia_gda_1984 Piwo (1) Lokal w porządku, chociaż drogi w porównaniu z cenami z zeszłego roku. Wzrost... M. Nie wierzcie ludziom którzy nie byli i rewelacyjnego piwka nie pili!!! (1) Warto spróbować jedynego pomorskiego piwka. Ceny są adekwatne do porcji, a... kura polecam fajne miejsce (1) na poczatku lipca spedzalam urlop w gdansku. znajomi zabrali mnie do... warszawianka bardzo przyjemne miejsce (1) miła i bardzo życzliwa obsługa, fajna atmosfera, miło spędzony czas!!! Karolina Obsługa żenująca!!! (1) Po znalezieniu dla siebie miejsca, podeszliśmy do baru aby zamówić, Pani... Ela Polecam (1) Takie obiektu brakowało w Gdańsku od dawna. Bartek Piękne wnetrza i cudowna lokalizacja (1) Fantastyczne miejsce w pięknej lokalizacji. Gdańsk pięknieje z miesiąca na... Mariusz Robert Pycha jedzonko !!! (1) Jedzenie przepyszne, bardzo miła i kulturalna obsługa. Ceny przystępne,a... Bożena Turystka - opinia (1) Gratuluję Gdańskowi Brovarni , oby więcej było lokali w takim stylu, z tak... Turystka Stresuje Ciebie kryzys? (1) Stresuje Ciebie kryzys? Mnie tak. Kolega po bardzo stersującym dniu w pracy... Bart Eve - opinia (1) Oceniam Brovarnię wysoko. Ostatnio zabrałam tam mojego narzyczonego z okazji... Eve Warszawiak - opinia (1) Składam moje gratulacje na ręce właścicieli Brovarni. W końcu smutny i szary... Warszawiak niedzielny brunch (1) W niedzielę pierwszy raz odwiedziłam Brovarnie , o której już dużo słyszałam... Agata Spotkanie (1) W Brovarnii bywam od początku jej istnienia ze względu swojską atmosferę i... dominika