nie polecam (3) Witam.jestem a raczej byłam stałą bywalczynią Brovarni Gdańsk,ale po tym... Elżbieta Kelnerka porażka (1) Odwiedziłem Brovarnie ok miesiąca temu, obsługiwała nas niewysoka kelnerka... matkon Świetne miejsce!!!! (1) Brovarnia Gdansk to fajne i klimatyczne miejsce. Odwiedzalem to miejsce... Krzysztof
Totalny upadek (1) Witam! ostatnio odwiedziłam restauracje ze znajomymi i moim wielkim... Krystyna Polecam!! (1) Piekne i klimatyczne miejsce, z wysmienita kuchnia i jeszcze lepszym... Nowy Staly Klient Bąbel - opinia (1) bylem ostatnio ze znajomymi i zarowno oni jak i ja nadal uwazamy ze browarnia... Bąbel pragnę Wam wszystkim ... (1) ...polecić gorąco lokal Brovarnia! Świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu... Arleta Em - opinia (1) Fajny wystrój, miła obsługa, smaczne jedzenie, a co najważniejsze- wyśmienite... Em best restaurant in town (1) Najlepsze piwo jakie mozna wypic w polsce:)))))))super... piotr ch Super miejsce, polecam! (1) Rewelacyjne piwo, smaczne jedzenie i miła obsługa a do tego bardzo... Ewa Klimat miejsce i piwo (1) hej! Byłem pierwszy raz w Brovarni i jestem przemiłe zaskoczony: jakością... cabbage stew vel Bigos Rewelacja!!! (1) Zawsze swieze i przepyszne potrawy oraz wysmienite zimne piwo!Jestem... Piotr Polecam (1) Dobre jedzenie, dobre piwo. Ceny trochę za wysokie ale nie jakoś... Michał rozczarowanie (1) Kilka dni temu odwiedziłam po raz kolejny Brovarnię, ponieważ pomimo... Aneta Mokre powitanie (5) Sylwester, jako impreza okolicznościowa wymaga od personelu wyjątkowego... B.S. Niestety bardzo źłe... (6) W piątek gościłam w Browarni ze znajomymi- była to impreza służbowo-... ZUZA NIE POLECAM TEJ RESTAURACJI - ZIMNE I NIESMACZNE DANIA! (1) Mierna restauracja o nieproporcjonalnych cenach.Podane dania były... bronek Polecam (1) W Brovarni byłam po raz pierwszy - zaprosił mnie mąż. Zacznę od minusa -... Karolina Czy nie zależy Wam na konsumentach???? (1) Witam, z przykrością muszę zadać Państwu pytanie: Czy nie zależy Wam na... Klaudia ciekawa propozycja (1) Bardzo smaczne i często wyszukane dania. Najadłem się do syta. Żeby tylko... pl