Arogancja i brak poszanowania klienta (2) Klimat faktycznie fajny jeśli nie wjedziesz tam np. o 11 wieczorem. Sala... Nie polecam sprawni i smacznie (1) Spotkaliśmy się w ramach integracji pracowników. Wcześniej rezerwowaliśmy... organizatorka imprezy JAREK - opinia (1) PIERWSZY RAZ Z PRZYJACIÓŁMI ZAGOŚCILIŚMY W BROVARNI ! NIETYPOWA OBSŁUGA... JAREK
polecam !!! (1) fajne. klimatyczne miejsce.Jedzonko pierwsza liga, Szczególnie polecam... magda szymańska Brovarnia -świetnie-jak zawsze (2) Wybraliśmy się z przyjaciółmi na piwo -jak zawsze SUPER:):)Nie ma to jak... Bożena Porażka (4) Totalna porażka,na kelnera i kartę próżno czekać,przyniosłam ją sobie sama.... Pańcia Odradzam (1) Jestem z Gdańska i znam Brovarnie jako miejsce spotkań towarzyskich przy... Michal Piwo DYMIONE MARCOWE (1) Jestem stałym klientem Brovarni Gdańsk. Bardzo dobre piwo, przyzwoita kuchnia... Piotr irracjonalne wyjaśnienia, pełne nadzieji (2) Czytam te opinie i dochodzę do wniosku, że ciągle występują te same... stelmach Rewelacyjne piwo i pyszne jedzenie (1) Rewelacyjne piwo i pyszne jedzenie sp_adam Pizza (2) Byliśmy sporą grupą. Chciałem zamówić coś do jedzenia ale obsługa powiedziała... Pizza Polecam (1) Jedzenie bardzo dobre, obsługa super. Pięknie podane. Jednak cena trochę... Edyta Sandacz zapiekany z serem roquefort (1) Restaurację odwiedziliśmy już kilka razy. Za każdym razem spotkaliśmy się z... Asia z rodzinką SUPER MIEJSCE NA URODZINY !!! (1) Zorganizowałem w Brovarni uroziny dla mojej Żony. Wszyscy goście byli... mateusz Pyszne piwo i golonka:) (1) Bardzo fajne miejsce. Pyszne piwo i golonka. Organizują teraz Oktoberfest.... NOimmo Fatalna obsługa (1) Piwo w Brovarni jest fantastyczne, podobnie jak klimat i wystrój, ale... JS Lokal nie wywiązał się z potwierdzonego dużo wcześniej programu. (2) Eksperymentalnie poleciłem Brovarnie biuru podrózy, które zorganizowało tam... reisefuhrer Rewelacyjne piwo (1) Moja pierwsza wizyty w Brovarni spowodowana była chęcią spróbowania... Ł.Ch. Obiad po obronie (1) Do restauracji zaprosiłam rodzinę, aby uczcić obronę pracy dyplomowej. Lokal... elzazula rozczarowani (3) bardzo słaba obsługa; piwko nie najlepsze; jedzenia nie spróbowaliśmy, bo ok.... gos