nie polecam

Nie polecam tej firmy, bardzo trudne osoby w kontakcie, proste sprawy naprawcze urastają do wielkich problemów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alicjo czy byłabyś w stanie napisać trochę więcej? Na moim osiedlu ludzie akuratnio rozpatrują ofertę Erty bo ponoć jest to bardzo dobry administrator. Piszesz jednak, że osoby, które tam pracują są trudne w kontakcie i że z małych usterek robią się duże problemy... co trochę nie zachęca no ale po jednym zdaniu to też trochę trudno się definitywnie negatywnie nastawić do takiego zarządcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zaglądam tu zbyt często więc moja odpowiedź po czasie.To nie jest dobry administrator a jeśli macie inne informacje to go wypróbujcie . Zawsze można administratora zmienić :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak to prawda ze mały problem który można załatwić w krótkim czasie przeciąga się w miesiące . Wiem coś na ten temat bo jestem w zarządzie wspólnoty gdzie administrowanie mamy zlecone Ercie .Firma Erta zaczyna upodabniać się do administracji jak za komuny brać pięniądze i jakoś to będzie .Wszystkie sprawy są zrzucane na zarząd oni głownie zajmują się księgowaniem i przysyłaniem firm które są z nimi powiązane znajomościami. Nie wspominając o tak zwanych opiekunach budynków zero kompetencji .Dlatego rozwiązanie umowy w naszym przypadku jest kwestia czasu .Wszystkim szukającym administratora odradzam firme ERTA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0