nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Mieliśmy wizyte u niego w akademii i nam nie odpowiadał więc na następną zapisalismy sie do innego i było oki, zupełnie inne podejscie do dziecka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

pamitasz moze nazwisko nowego lekarza bo my tez musimy zmienic po drugiej skandalicznej wizycie u niego z synkiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Byliśmy u dr Piotr Potaż, bardzo fajny lekarz.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Dzieki bardzo.Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

do góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

A ogólnie czym Cie ten doktor tak zdenerwował?Do nas miał pretensje że mały płacze w czasie badania i nie umiemy go uspokoić a miał wtedy miesiąc i czy nie znamy jeszcze sposobu aby go uspokoić a wtedy jednyny sposób to cycek :)A na koniec że na następną wizyte dziecko ma być przewiniete, nakarmione i nie płaczące ale mi wtedy ciśnienie podniósł:)no i informacje jakie przedstawiał nie były dla nas wystarczające.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

chciał nas wyrzucić z gabinetu bo przyjechaliśmy do szpitala karetką,powiedzial mojemu mężowi,że marnuje pieniądze z NFZ-u i,że w swojej 7-letniej karierze zawodowej nie zarobił na operację syna.I,że nasz syn będzie operowany z jego składek.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

co za bałwan jeden !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

brak słów, szok...
Wiem, że bardzo dobrym kardiologiem dziecięcym jest doktor Chojnicki. Przyjmuje w Invikcie. Ponoć znany w naszym województwie. I w przeciwieństwie do tego, baardzo miły człowiek
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

U nas sprawdzili się dr Chojnicki, dr Mulewska. Polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Nie mogę się zgodzć z tymi negatywnymi opiniami. Mój syn jest pod opieką doktora od kilku lat. Kontakt z synkiem miał zawsze b. dobry, mały zawsze chętnie do niego chodzi. Póki wszystko u nas było ok faktycznie dr Sabiniewicz nie analizował dokładnie ze mną wyniku badania i był raczej zdawkowy ale zawsze uprzejmy i wesoły. Natomiast podczas wizyty, na której okazało sie ze stan jest poważniejszy i będzie potrzebny zabieg zamknięcia wszystko dokładnie mi i mężowi wytłumaczył, wcześniej poprosił synka żeby wyszedł na korytarz żeby go nie przestraszyć. Czekamy na zabieg i jestśmy pełni dobrych przeczuć ufając Panu Doktorowi Sabiniewiczowi.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

My dziś po wizycie, także bardzo źle wrażenie Dr. zrobił na nas. Z racji, że choruje na serce, a córeczka 2 razy straciła nam przytomność i przestała oddychać dostaliśmy skierowanie do kardiologa na kontrolę, lekarz był bardzo niemiły. Po tym co przekazał mu mąż, a powiedział między innymi że Ja choruje na serce i że boimy się że może to być spowodowane tym, to powiedział mężowi że tak córka ma jeszcze raka mózgu czy coś takiego na odchodne... Jak można być takim chamem.. Nigdy nie zrozumiem, dodam że córka ma 15 msc.. I naprawdę boję się o nią.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Nie raka sorry, tylko guza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Dr Mulewska również nie należy do osób empatycznych. Odradzam stanowczo. Podejście do dzieci skandaliczne. Odradzam zdecydowanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Nie nie jest najlepszy, szczerze mówiąc w naszym przypadku diagnoza błędną. Ale miły jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

jestem w szoku! wlos sie jezy na glowie jak cos takiego sie slyszy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Matko, co za koleś O_O

Ja również Dr. Chojnickiego POLECAM !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

do góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

z czy ktos sie orientuje gdzie jeszcze przyjmuje dr.Chojnicki????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

A to kawał gnoja........Niech on zasponsoruje ze swoich łapówek-Cwaniak Pieprzony,ale co zrobić na taka mafie,tak samo jak Dr.Kwiatkowska nic lepsza od Niego tylko że ona się boji Sabiniewicza,Banda złodzieji powinno być wszystko prywatne wystawiony cennik a nie że ludziom laskę robią to po cholerę się uczyli za lekarzy żeby teraz brać!!!Tym już dawno powinno się zająć CBA ale oni nic nie widzą a każdy się boji donieść o martwi sie o swoje dzieciątko,Pozdrawiam Was wszystkich jako Ojciec również chorego synka.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

a czy miałeś kontakt z tym doktorem, że tak piszesz, sugerował może że oczekuje łapówki??? Bo nam nigdy!!! Jeśli jesteś zawiedziony to rozumiem, że możesz pisać przez rozgoryczenie ale nie oskarżaj wszystkich i nie oceniaj równo.
Ps.: nie "boji" a "boi"
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

bardzo fajny lekarz

Bylam z synem u tego doktora.
To bardzo fajny lekarz na ktorym mozna polegac w 100%.
polecam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: bardzo fajny lekarz

ZGADZAM SIĘ!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Ja się nie zgadzam z tymi opiniami, bo w styczniu miałem zabieg i jestem zadowolony, bo mówił prosto i na temat a nie jak inni lekarze i wgl super.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

I ja tez sie nie zgadzam. Tez jestem po zabiegu - mowiono, ze lekarz sie nie podejmie a dr sabiniewicz swietnie sie spisal. Polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

proszę podajcie namiary na dobrego lekarza bo to co przeczytałam to szok a moja córka ma umówiona wizytę u tego lekarza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Nie zgadzam sie , to wspanialy lekarz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Jestem przerazona po wczorajszej wizycie u tego "lekarzyny", bo inaczej go nie mozna nazwac. Zero podejscia, zero profesjonalizmu, nawet zwierzecia sie tak nie traktuje tak jak mnie z synem potraktowal. Krzyczal przy 12 letnim dziecku(o zgonie o skutkach itd ), ktore nie jest juz jednorocznym dzieckiem i wszystko rozumie, zalamal mi psychicznie dziecko, a podstawa kazdego leczenia przeciez jest dobre nastawienie psychicznie. Nie wiem co mam robic? dzieciak od wczoraj co chwile placze...jestem zalamana...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

aga, to strasznie przykre... Czasem zastanawiam się jakim cudem TACY ludzie zdecydowali się na pracę w zawodzie gdzie trzeba na co dzień rozmawiać z ludźmi, często o trudnych kwestiach... Ja chorowałam na serce w wieku 16-18 lat, więc miałam całkowitą świadomość tego co się dzieje, ale nie wiem jak w wieku 12 lat bym zareagowała na takie informacje i zachowanie lekarza :/ Osobiście miałam to szczęście, że trafiałam na taktownych i sensownych lekarzy (rozebranie się przez 16-latkę już było stresujące, a co dopiero badania) - ale pochodzę z innego województwa i nie doradzę do kogo ewentualnie mogłabyś pójść na kolejną wizytę :/ Pamiętam, że był tu jakiś wątek o kardiologach dziecięcych, może tam znajdziesz dane. A jeśli chodzi o opinię - możesz wystawić panu doktorowi ocenę na http://www.znanylekarz.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Aga my niestety też mieliśmy nieprzyjemne spotkanie z tym właśnie lekarzem.Proponuję przenieść się do Szpitala Wojewódzkiego do dr.Chojnickiego.My tak właśnie zrobiliśmy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Dziekuje i wlasnie tak zrobie slyszalam tez, ze w Gdansku sa dwie przychodnie dla dzieci na Jaskowej Dolinie i na Walach Pastowskich. Ale najpierw to chyba bede musiala zasiegnac porady psychologa-pediatry poniewaz po tym wszystkim co moj syn uslyszal od sabiniewicza wczoraj to juz napewno nie wystarczy tylko uspakajanie Go i mowienie ze wrzystko bedzie dobrze....to juz dla Niego nie beda wystarczajace argumenty, nie uwierzy mi...zadreczy sie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Kurcze, tego typa to do by należało podać do izby lekarskiej i odebrać prawo do wykonywania zawodu... Pamiętam jak kiedyś jako dziecko zemdlałam przy podawaniu szczepionki, a przyszedł durny lekarz i zaczął opowiadać że co to tam szczepionka, po czym przytoczył opowieść o rolniku któremu urwało rękę - a opowiadał bardzo obrazowo :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Do Izby Lekarskiej musiało by wpłynąć na Niego kilka donosów.A większość osób,która miała z nim do czynienia poprostu rezygnuje i przechodzi do innego lekarza.Albo się Go boją albo chcą mieć Go już z glowy.Jedna czy dwie osoby nic nie zdziałają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

wspolczuje wszystkim ktorzy byli u tego lekarza.Nigdy w zyciu jeszcze nie spotkalam sie z tak nie czulym ,chlodnym i bez serca lekarzem.mnie potraktowal jak wyrodna matke a mojego 3msc synka gorzej jak zwierze.Weterynarz lepiej traktuje swoich pacjentow jak ten niby "lekarz".Odradzam wszystkim,nie polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

trochę przesadzacie moi drodzy .trzy lata temu trafiłem do dr.Sabiniewicza z moim dzieckiem aż ze ŚLĄSKA i powiem szczerze opiekował się małą jakby należała do jego rodziny dosłownie nosił ją na rękach po korytarzu oddziału-wielki szacun dla tego gościa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Ja również polecam dr Chojnickiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

hmm...Wiec wieku 10lat mialam operacje na serce przy mojej operacji uczestniczyl dr Sabiniewicz .Gdy chodzilam na badania kontrolne to calkiem mily facet wtedy byl (minelo juz 10 lat).Nigdy nic zlego mi ani mojej mamie nie powiedzial-zachowywal sie normalnie.Teraz nie wiem jak sie zachowuje poniewaz do innego lekarza jestem rejestrowana(dr Potaż -swietny kardiolog mily sympatyczny.) bo ten dr prowadzoncy juz nie pracuje i on wlasnie mial zle zachowanie ze nie dostal $ ... (dr Potaż -swietny kardiolog mily sympatyczny.)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

a ja myślałam,że tylko nas tak źle potraktował dr Sabiniewicz,a tu proszę....
POlecam dr Chojnickiego bardzo dobry lekarz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

polecam dr chojnickiego , uratowal zycie naszemy synkowi, rewelacyjny lekarz z ogromnym sercem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Lekarz dał skierowanie mojej siedmiomiesięcznej córce na echo serca aby wykluczyć wadę wrodzoną. Powiedział, że mam się udać właśnie do Sabiniewicza. Po przeczytaniu opinii jestem przerażona. Gdzie znajdę dobrego kardiologa, który echo wykona w ramach NFZ? A jeśli prywatnie to również proszę o polecenie dobrego lekarza i chciałabym wiedzieć ile takie badanie kosztuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Kardiolog dr Marek Tomaszewski
Przyjmuje w LUX MED, na co dzien pracuje w Akademi medycznej na oddziale onkologii dzieciecej.
To bardzo mily czlowiek, bardzo dobre podejscie do dziecka i do rodzicow.
Nie wiem ile kosztuje u niego wizyta w LUX Med, podobno ma jeszcze gdzies prywatna praktyke.
U nas robil 2 razy echo- i nie zamierzam na kontorle szukac kogos innego.

Przychodnia w ul. Jaskowa Dolina - poradnia kardiologiczna dla dzieci, to jest poradnia szpitala Matki i Dziecka na ul. Polanki. Nie polecam dr Mazur - kobieta bez podejscia do dziecka, kazala mi w czasie badan wyjsc bo twierdzila ze dziecko placze bo mama patrzy i sie piesci! W dodatku zalecila mi dziecko napoic Melisalem przed kolejna wizyta aby bylo "spokojniejsze", te podejscie i metody mi zdecydowanie nie odpowiadaja wiec nie polecam jesli ktos ma podobne odczucia. Poza nia sa tez tam inni kardiolodzy ale ich nie znam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Byłam z naszą córeczką w LUX MED u dr Tomaszewskiego-jestem BARDZO zadowolona! podejście do dziecka i rodzica wspaniałe-mimo że mała nie ułatwiała zadania:)Wszystko Pan doktor wyjaśnił i pogadał z małą. spokojnie, miło i dużo czasu nam poświęcił-POlecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Przyjmuje na Polankach też dr Mulewska. Również nie polecam, zero empatii, a dla mnie takie zachowanie skandaliczne w kontakcie z małym pacjentem. Odradzam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Jestem zszokowana tym co tutaj czytam. W styczniu dr Sabiniewicz operowal moją wtedy 2,5 letnią coreczkę i jestem z niego bardzo zadowolona. Przed wejściem na salę operacyjną przyszedł się z nią przywitać, a na sali operacyjnej krzyczało moje dzecko, wyrywało sie ja płakałam i jakoś nie miał do nas o to pretensji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Kardiolog, który podwyższa ciśnienie zarówno rodzicom jak i dzieciom, fachowości tego pana nie będę oceniać, ale podejście do pacjenta - niedostateczny. Moim zdaniem łamie pierwszą zasadę lekarzy: po pierwsze nie szkodzić. Jak ma twoje dziecko problemy z sercem i przeżyje stresy u tego lekarza jak ten ma swoją "fazę", tzn. że nie jest tak źle z sercem malucha, ostatnio żona i dziecko wyszły od tego pajaca z płaczem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Witam
Nie mogę wręcz uwierzyć w to co tu piszecie,miałam przyjemność poznać Dr.Sabiniewicza,operował osobiście mojego synka zaledwie 20 dni temu, od pierwszego naszego spotkania wiedziałam że spotkałam odpowiedniego lekarza,zacznę od początku,przez przypadek dowiedziałam się że u mojego 11 letniego syna podejrzewa się wadę serca, pojechaliśmy na echo serca, tam spotkałam Dr.Sabiniewicza,jak na pierwsze spotkanie muszę przyznać że jak spojrzał to aż strach się bać...może i troszkę nerwowo wykonywał badanie ,gdy skończył grzecznie poprosił cytuję""Teraz młody człowieku wyjdż i poczekaj na korytarzu,muszę porozmawiać z twoją mamą""Wiedziałam że nie jest dobrze to spojrzenie.....zaczął rozmawiać ze mną spokojnie,wytłumaczył mi że syn ma wadę serca,mało tego narysował mi na kartce jak wygląda (PDA-Przetrwały przewód Botalla),na dodatek tego wszystkiego wyszukał kalendarz i od razu zapisał nas na zabieg,zaledwie 10 dni póżniej osobiście operował syna,nie mogę uwierzyć w to co piszecie ,ja trafiłam na Anioła i jest nim Dr.Sabiniewicz!!.Na koniec naszej rozmowy(widział że nie jest mi łatwo)powiedział,a teraz Pani wyjdzie ,pójdzie do łazienki i się wypłacze-proszę nie pokazywać emocji przy synu ,porozmawia Pani z synem w domu i przygotuje go na zabieg.Widzimy się za 10 dni w akademi.NAPISAŁAM WAM TYLKO SAMO BADANIE ECHA SERCA !! SŁOWO W SŁOWO-CZY TAK WEDLE WAS POSTĘPUJE TYRAN????
Nie mogę dalej pisać odezwę się jeszcze i opiszę wam swój pobyt w szpitalu w akademi na oddziale kardiologi dziecięcej i uwierzcie mi nie mieliście do czynienia z Doktor KWIATKOWSKĄ !!To jest dopiero tyranka.;(
DOKTOR SABINIEWICZ -jest dobrym lekarzem może miał zły dzień,może tak trafiliście wiem że pierwsze spotkanie zawsze najważniejsze,ale postawcie się w jego miejsce,zapracowany zabiegany taki lekarz ma dużo obowiązków,,wiem wiem zawsze powinien niezależnie od nastroju mieć podejście do pacjenta,,,ale w imieniu mego syna naprawdę piszę że jest najlepszym lekarzem.

Pozdrawiam Seweryna
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Boze!!!!! Wlasnie wrocilam z przychodni Kardiotel, gdzie skierowano mnie (tj. z AM doatalam nr, powiedziano ze tam robia echo serca) na badanie. Odpalilam kompa w poszukiwaniu info o dr Sabiniewiczu. I co widze? Cos co potwierdza moja negatywna opinie o tym panu. Mialam wizyte z dr Sabiniewicza i przyzekam ze nigdy jeszcze nie spotkalam sie z takim potwornym traktowaniem ze strony lekarza. Te wydzuty, przekrecanie slow, co sie powiedzialo, a co nie... Wdalam sie z Dr w dyskusje i uwazam ze facet nie sznuje ludzi...
Nie polecam tego lekarza, jak i przychodni Kardiotel gdzie pacjentow na echo serca rejestruje sie na wizyty co 5, 10 min. A potem sfrustrowany pan Dr musi sie na kims wyrzyc, za to ze tak tyra!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

U nas było właśnie tak samo :-)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

POMYŁKA!!! U nas było tak samo jak u SEWERYNY :-))))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Dr sabiniewicz nie operuje - jest kardiologiem i robi tylko zabiegi kardiologii interwencyjnej.
jest chamski, butny i bardzo pewny siebie - a jak się potem okazało na "europejskich salonach" kardiochirurgii dziecięcej: śmieją się z jego niewiedzy. Choć to jest mało zabawne, bo widzę, że wielu z was mu ufa...
nas wyzwał od psychicznych i powiedział,że chcemy dać dziecko na eksperyment medyczny do niemiec, planując operację u prof malca. Przy dziecku!!! Które doprowadził do płaczu tekstami o samobójstwach dzieci z wadami serca.

coś jeszcze w temacie?.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

No proszę , a myślałam , że jestem jedyna, że to ze mną coś nie tak. Jednak po tylu przeczytanych komentarzach widzę, że takie okropne traktowanie rodziców przez tego lekarza to norma. Sama to przeżyłam na własnej skórze, w ogóle nie idzie normalnie porozmawiać z tym lekarzem. Wyrzucił mnie z gabinetu i też w domu odreagowałam to płaczem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Jest Pani normalną, kulturalną osobą , która trafiła na chamstwo z dyplomem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Byłam u Pana doktora w sobotę 19.XII.2009 w Sopocie w Kardiotelu z 14-to letnią córka.Córka była zestresowana.Nie wiedziała jakie badanie ją czeka.Pan doktor był bardzo wesoły,usmiechnięty - w miły,sympatyczny sposób rozładował jej strach.Bardzo dokładnie przeprowadził z nami wywiad, wysłuchał mnie,potemm córki. Po zrobieniu ECHA serca uzyskałam wszystkie niezbedne informacje dot.jej stanu zdrowia oraz porady na przyszłość / był silny mróz, a ona nie miała czapki/.Po wyjściu z gabinetu stwierdziłyśmy,że dawno nie byłyśmy u tak kompetentnego i miłego lekarza.Oceniam go bardzo pozytywnie była to sobota a lekarz nie wyglądał ani nie zachowywał sie jakby siedział tam za kare.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

tez mialam niestety przymusowa wizyte 1.09.2009 .jednym slowem masakra.facet opryskliwy,niemiły,poprostu koszmar.na szcescie wiecej nie musze miec z nim przyjemnosci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Dr Sabiniewicz jest bardzo dobrym specjalistom i wie co robi.Leczy mnie od 5 lat i jeszcze nigdy nie spotkałam się z jego złym humorem,mimo,że jezdzę do niego co pare miesięcy.Również mnie operował i zawsze był uprzejmy i zatroskany o moje zdrowie. Trzeba go poznać,żeby go osądzać... on ma specyficzne poczucie humoru. A co do lek.med. J. Kwiatkowskiej to poprostu nie szanuje czasu innych ludzi,ale jest miła.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Ile pacjentów tyle opinii.
My przeszliśmy z tym lekażem swoje i mamy na jego temat już wyrobioną opinię.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

jak widac ten pan raczej ma negatywne opinie,wiec o czyms to swiadczy...
moze lecząc doroslych jest milszy....choc szczerze wątpie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Zastanawiam się po co to lanie wody. Czy ktoś napisał skargę na tego Pana do NFZ, Rzecznika Praw Pacjenta, Rzecznika odpowiedzialności zawodowej lekarzy? Do dyrektora szpitala, gdzie leczy? Wtedy można coś zmienić. Wpływa np. 10 skarg i nie mogą nic nie zrobić.

Inaczej w tym kraju nic nie zmienimy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

No to sie naczytałam, a właśnie się umówiłam na wizytę z Oleńką do Kardiotelu w Sopocie - tylko tam byl termin na przyszły tydzień... zobaczymy przynajmniej wiem, ze bojowo się trzeba nastawić ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Ja jestem absolutnie innego zdania.Ogromna wiedza i życzliwość.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

a ja wiem z pierwszej ręki, że to bardzo dobry specjalista, poleciła mi go osoba, której w sprawach medycznych ufam w 100%, jeśli tylko ktoś zapyta mnie czy jest sens iść do niego na wizytę zawsze będę go polecać, bo w tym wszystkim to chyba nie o to chodzi, żeby mamusiom i tatusiom w dupę właził, ale dobrze leczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

na nas zrobił bardzo dobre wrażenie przede wszystkim jako fachowiec a podejście do pacjenta uważam że w porządku, chyba że ktoś oczekuje niańki w lekarzu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

JESTEM SZCZERZE ZSZOKOWANA TYM CO PISZECIE.D-RA SABINIEWICZA MIAŁAM OKAZJE POZNAĆ OK.2005R KIEDY FACHOWO ROZPOZNAŁ WADE SERCA U MOJEGO SYNKA , I JUŻ WTEDY WIEDZIAŁAM , ŻE TRAFILIŚMY W DOBRE RĘCE. DR SPOKOJENIE WYTŁUMACZYŁ MAN NA CZYM TAK NAPRAWDĘ POLEGA WADA NASZEGO DZIECKA, ZAPROSIŁ NAS DO GABINETU USPOKOIŁ, ROZRYSOWAŁ WADĘ NA KARTCE. TO BARDZO DOBRY LEKARZ, KOMPETENTNY, FACHOWIEC W SWOJEJ DZIEDZINIE UWIELBIAJACY DZIECI.NASZE WIZYTY OGRANICZAŁY SIE JEDYNIE DO JEDNEGO SPOTKANIA W ROKU, AZ DO OSTATNIEJ, TEGO ROKU, GDZIE WSPÓLNIE Z PROF. ERECIŃSKIM ZADECYDOWANO O BADANIACH W AKADEMII.REASUMUJĄC, NIE RÓBCIE KRZYWDY CZŁOWIEKOWI KTÓREGO NIE ZNACIE, A KTÓRY WYKORZYSTA CAŁĄ SWOJĄ WIEDZĘ, ABY POMÓC NASZYM DZIECIOM.WSZYSTKIEGO DOBREGO DOKTORZE, TRZYMAMY ZA PANA KCIUKI, NIECH PAN DALEJ ROBI SWOJE, BO PRZECIEŻ JEST PAN DOBRYM CZŁOWIEKIEM I POMOAGA PAN NASZYM DZIECIOM.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Doktor Sabiniewicz to wspaniały czlowiek i swietny lekarz, fachowiec. Moj syn jest kilka lat pod Jego opieką a ostatnio Doktor zamknąl u niego ASD II z dużym powodzeniem. Szczerze polecam tego lekarza, jest jak najbardziej godny zaufania.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

ON RATUJE I LECZY DZIECI...MOJE DZIECKO MIAŁO W OSTATNIA ŚRODĘ WYKONANY ZABIEG. WSZYSTKO PRZEPROWADZONE PROFESJONALNIE, NIE MAM ŻADNYCH UWAG. JEGO KOMPETENCJE BARDZO DOBRE.
JEŚLI KTOŚ ZWRACA UWAGĘ NA MINY, LUB MA PRETENSJE, O BYLE BŁACHOSTKĘ TO PROSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ__MOZE - TA OSOBA MA PROBLEM Z SAMA SOBĄ.
a OPISYWANIE TAKICH BZDUR NIECH PISZE DO PAMIĘTNIKA.
POZDRAWIAM TE OSOBY, KTÓRYM DR SABINIEWICZ POMÓGŁ.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

porażka!!!straszna wizyta dla mnie jako matki i kilkumiesięcznego malucha.docinki,uwagi jak z podwórka.szok!!!nie polecam! wizyta jak jakaś prowokacja albo ukryta kamera!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Faktycznie człowiek czuje się jak w ukrytej kamerze. Nie dałam tej kanalii tknąć mojego synka. Przychodzę z autystycznym dzieckiem, mówię mu to kilka razy, bo ten jakby nie słyszał. Usilnie staram się żeby dziecko nie wpadło w szał, a ten mi z pretensjami, że będąc w szpitalu skonsultowałam się ze szpitalnym kardiologiem i nie przyszłam na kontrolę do niego. Opinie innych lekarzy potraktował jak śmieci i wydarł na mnie mordę. A zamiast wziąć się do badania (bo ma na pacjenta całe 5 minut) przeżywał jak to mechanik z serwisu Mercedesa rozwalił mu silnik w jego Ferrari. Na moje uwagi, że dziecko ma autyzm powiedział, że to nie jego problem. I jeszcze oburzony, że po tym wszystkim nie dałam mu zbadać synka (poprosiłam męża żeby z nim wyszedł, bo to skandal żeby ktoś tak się do nas odzywał i to jeszcze przy dziecku). Potraktował mnie jak morderczynię dzieci, ale skoro wynikało to z troski o dziecko, to czemu nie wziął się do badania? Cztery miesiące czekania na wizytę, stracone skierowanie, ponowne szukanie lekarza i czekanie na termin - BEZCENNE.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Rozumiem rozgoryczenie ludzi, trudna sytuacja w Służbie zdrowia, wielkie emocje, bo chodzi o życie i zdrowie. Na mojej drodze, dr Sabiniewicz stanął jak anioł. Pogodny, uśmiechnięty, z dobrym kontaktem z moim dzieckiem, troskliwy i dbający - przed zabiegiem na sercu i po zabiegu, aż do dziś - 8 lat po zabiegu. Różni sa ludzie, odczucia, podejście do spraw. jedni sa roszczeniowi , inni niegrzeczni, jedni to cholerycy, ekstrawertycy, a internet daje sposobność.... Osobiście polecam dr Sabiniewicza. Ma kontakt z moją córką, jak mało który lekarz. Profesjonalne podejście, tłumaczenie każdego dźwięku i linii na echokardiogramie. Ja tam wierzę w naszego anioła.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Postaram się opisać sytuację, w której spotkałam się z dr Sabiniewiczem, a czytającym zostawię opinię. Nie mam wykształcenia medycznego więc na nic moje wywody nt. medycznych poczynań owego Doktora. Moje niespełna roczne dziecko trafia do szpitala poza Gdańskiem. Tam zostaje mu zrobione EKG (przyspieszony puls-około 200 ud/min, rytm zatokowy). Zostaje na moją prośbę wypisane (ponieważ szpital w Gdańsku był bliżej naszego miejsca zamieszkania). Kardiolog zgadza się na przejazd naszym samochodem do szpitala w Gdańsku ponieważ według niego nie ma zagrożenia życia i bezpośredniego zdrowa dziecka. W rezultacie trafiamy po około 5 godzinach od EKG na dyżur dr Sabiniewicza. Staram się wytłumaczyć najlepiej jak potrafię dlaczego się znalazłam tutaj z dzieckiem - opowiadam całą historię choroby (w dużym skrócie napady wysokiego pulsu do tego powiedzmy brak kontaktu z dzieckiem 7 godzin wcześniej - prawdopodobnie związane z niewydolnością krążeniową). Dr mówi, że w tym szpitalu, w którym byłam nie ma kardiologa i pyta skąd wiem, że to był kardiolog - właściwie nie pyta tylko krzyczy. Prosi, żebym uspokoiła płaczące roczne dziecko - ale właściwie nie było szans na uspokojenie bąbla pomiędzy krzykami doktora. Dr każe mi zostawić dziecko (teraz już wyje i się zanosi) pielęgniarkom i prosi mnie do swojego pokoju. Rozmawiamy - właściwie niewiele pamiętałam z tej rozmowy, dźwięczy mi w uszach do teraz stwierdzenie Dr, że w takim stanie moje dziecko nie przeżyje nocy. Jeszcze może kilka mądrych informacji utkwiło mi w pamięci - ale te czysto medyczne, więc dla opisu osoby lekarza mało istotne. W tej sekundzie "umarłam", lekko ciepła popędziłam do dziecko - dalej wyje i się zanosi - jakby ktoś pytał co robi roczne dziecko głodne, wystraszone i bez mamy. Dziecko dostaje dożylnie lekarstwo, panie pielęgniarki poklepują po ramieniu i cichutko szepcą, że ten lekarz tak ma (no a co mają robić innego). Lekarstwo pomaga (nie mogę napisać, że później okaże się, że nie wiadomo czy pomogło lekarstwo...), dziecko jest monitorowane - poza tym, że następnego dnia puls jest jeszcze podwyższony to nic się złego nie dzieje. A przy wypisie (na 3 dobę) słyszę - konkludując - co za wariat przysyła dziecko z infekcją na oddział kardiologiczny (!?) Do tej pory bąbel nie jest zdiagnozowany, tylko ja biegam ze stetoskopem i mierze puls o każdej porze dnia i nocy. Tej nocy Dr dał mi szkołę PRAWDZIWEGO ŻYCIA! Jeśli ktoś ma ochotę na taką szkołę to bardzo proszę wprost do Dra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Na świerzo - wczoraj byłam z synkiem u Pana dr w kardiotelu i uważam że jest to super człowiek uśmiechnięty, pogodny i bardzo wesoły. Pomimo tego że mój synek bardzo się bał potrafił tak go rozśmieszyć że wyszedł z uśmiechem od ucha do ucha. Polecam go z czystym sercem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Gorąco POLECAM dr Chojnickiego, przyjmuje na ul. Wrocławskiej w Gdyni Orłowie. Ma specjalizację z pediatrii i kardiologii dziecięcej, jest bardzo ciepłym, rzetelnym i serdecznym lekarzem. Badanie wykonuje starannie, wobec małego pacjenta (nasza córeczka miała 4 tyg., gdy u niego była na echu serca) jest delikatny i uważny. O jego klasie świadczy też to, że trzech pediatrów niezależnie od siebie go poleciło, a gdy jeden z nich (adiunkt w akademii medycznej) usłyszał, że echo robił dr Chojnicki, to powiedział, że nie ma potrzeby powtarzać badania za kilka miesięcy.

Ogółem - super profesjonalnie i b. miło.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Byłam w zeszłym tygodniu u Dr Sabiniewicza z córką,po przeczytaniu opini o nim,byłam pełna obaw,ale było wporzadku,miał dobry humor,zagadywał corke,wypytywał jakie zwierzatka lubi itp.
A co do dr Chojnickiego,byłam u niego z córka jak miała 3 miesiace,i polecam go bardzo,miły,spokojny,cierpliwy,bardzo dokładny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Miałem okazję kilka razy przyglądać się z boku sytuacjom na korytarzu w przychodni i o ile sami z narzeczoną możemy się wypowiadać w samych superlatywach, to raz rzeczywiście też na taki trochę bardziej bojowy nastrój dr Sabiniewicza trafiliśmy. Z drugiej strony wydaje się, że i matka w tamtym przypadku miała trochę za uszami w temacie lekceważenia pewnych spraw.
Bardzo dobry lekarz, chociaż temperamentny.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Witam,
Mam mieć wizytę u Pana dr w marcu. Mam pytanie odnośnie jego kwalifikacji czy jest dobry w tym co robi? Mam mieć zabieg zamknięcia otworu chce sie dowiedzieć czy jest dobrym lekarzem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Nikt nic o nim nie wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

moja córka w wieku 3 lat miała zamknięcie ASD 2 przez tego lekarza czyli Sabiniewicza i Potaża.Jestem bardzo zadowolona,mają bardzo dobre kwalifikacje.Dowiedzieliśmy się od nich wszystkiego przed i po zabiegu,Zabieg w 100% udany :).Od tego czasu minęły już 2 lata.Dodam jeszcze,że nasze dziecko miało bardzo dużą dziurę 13 mm a po balonistyce 19,5.Życzę zdrówka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Zgadzam się całkowicie z opinią. Niestety zauważa się coraz częściej rodziców bardzo roszczeniowych,którzy chcą być mądrzejsi od lekarzy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Ja również mam dużą dziurkę 13 mm dlatego troszkę sie obawiam tego zabiegu. Zastanawiam się czy nie pójść do niego prywatnie, bo na NFZ mam wizyte dopiero w marcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

My byliśmy u dr Potaża w budynku Solidarności na NFZ.Może tam będzie szybciej,chyba też można iść tam prywatnie.Dr Potaż i Sabiniewicz razem zamykają dziurki w serduszku w Akademii jak dobrze pamiętam to w środy.Głowa do góry,wiem że my rodzice się denerwujemy ale jak to mówią lekarze jest to zabieg kosmetyczny ;-) jeśli chodzi o Asd 2 czyli dziurkę między przedsionkami bo jest jeszcze między komorami,botala.Później dziecko musi brać koło pół roku aspirynę.Moim zdaniem warto- lepiej jak oczywiście jest to możliwe zrobić to zimą,ponieważ przez pierwszy miesiąc trzeba bardzo uważać żeby dziecko zabardzo nie skakało i nie udeżyło się w klatkę piersiową a latem jak to dzieci lubią się wyszaleć na placu zabaw :-).Trzymam kciuki,pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

To ja mam mieć zamykaną tą dziurkę i nie powiem denerwuję sie troche. Właśnie nie wiem czy mam iść prywatnie czy czekać na wizyte w kwietniu. Powiedz ile sie czeka na zabieg od wizyty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

U nas dokladnie bylo tak: w grudniu zrobione było echo, corka miala 2 lata i wizytę na zabieg wyznaczono w styczniu.Niestety serduszko było za małe na taki zestaw i zabieg się nie powiódł ale to tylko dlatego,że dziurka bo balonistyce okazała się duuużo większa.Ogólnie wszustko było ok.Następna wizyta była za rok w styczniu już w Akademii i od razu w tym samym dniu zostaliśmy w szpitalu.To był poniedziałek a w środę zamykali zestawem Aplantza,akurat trafiliśmy na dostawę tego.W piątek już byliśmy w domu :-).Co do lekarzy naprawdę byli w porządku,wszystko wytłumaczyli,narysowalu co i jak wygląda i będzie wyglądało po zabiegu.A więc głowa do góry na pewno się uda.Widziałam w szpitalu dzieci z różnymi wadami serca i śmiało mogę powiedzieć,że to jest nic w porównaniu z większością.Wiem,że ciężko rodzicowi jak słyszy o wadzie swojego dziecka...Bardzo dobrze pamiętam jak płakałam i zastanawiałam się dlaczego to nas spotkało..musiało tak być i już...Teraz odpukać jest dobrze i trzeba się z tego cieszyć.Pozdtawiam,życzę duuuużo zdrówka :-):-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Dziękuje za opisanie troszke mniej sie denerwuje chociaż i tak wszystko przedemną.. Mam nadzieję jednak że Pan doktor okaże sie normalny a nie jak tu niektórzy opisują bo aż strach. Dziękuję i również życzę Wam zdrówka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Tak, niestety lekarze polecają prywatne wizyty u tego kolegi,choć przyjmuje także w ramach NFZ. Lekarz zarozumiały,choć miły. Znam kilka przypadków z sali szpitalnej, w których jego diagnozy nie były trafne. Nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr nigdy nie jeździł ferrari......i po co to takie głupoty pisać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Przyjemna to jest czekolada, a Pan doktor jest znakomitym specjalsitą kardiologii dziecięcej i radziłbym nie mylić jednego z drugim.
Przekonałem się osobiście o jego fachowości i niezwykłym człowieczeństwie kiedy zaopiekował się moją córką.
A to, że do mnie się nie uśmiechał? A jakie to ma znaczenie. I ja i moja żona jesteśmy szczęśliwi bo juz dwa lata "po przygodzie" i córka czuje się znakomicie, a nawet uprawia swój ulubiony sport.

PS: Jak macie problem kardiologiczny tylko do doktora. A jak ktoś nie potrafi zapanować nad własnymi emocjami niech wyśle do niego kogoś dorosłego z rodziny. Przecież chodzi o zdrowie dziecka a nie zaliczenie kolejnego przyjemnej imprezki.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Byłam na wizycie u Dr Sabiniewicza i nie wiem skąd sie biorą złe opinie o nim. Doktor jest po prostu rzeczowy i rozmawia tylko na tematy kardiologiczne czyli o tym z czym sie przyszło a nie o innych rzeczach. Jest świetnym specjalistą i zauważył coś czego inni lekarze nie zauważyli. Gdańszczanin ma racje przyjemna jest czekolada a Pan dr jest SPECJALISTA w tym co robi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja jako dziecko chodzilam do jego Mamy do przychodni. Super babka. Szkoda, ze syn straszny. Z opisu wynika, ze moze miec dwubiegunowke :P Moze sam potrzebuje diagnozy. Ja bym skarge napisala. Przeciez lekarz jest dla Was a nie Wy dla niego. Krzyki i mowienie o smierci przy dzieciach jest czyms nagannym. Gdyby pracowal u mnie to ... by juz nie pracowal. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witaj, nie byłam u tego lekarza.. byłam u dr Potaż, ale całkowicie oddanym lekarzem dziecięcyn jest dr.Chojnicki , mega extra, spokojny, miły, córka miała ToF, Chojnicki od 4 lat już tylko raz w roku ją chce zobaczyć i jest ok. Operowana była w gdansku na zaspie przez dr Haponiuka - mega ekipa. Czułam się spokojna i pewna o opiekę . Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Nie polecam
. Nie miły arogancki i mogłabym tu dużo wymienić .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz

Prawda , mnie tez potraktował okropnie ale drodzy Państwo nie wystarczy żalić się na forum , trzeba napisać oficjalna skargę na NFZ
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupię okulary przeciwsłoneczne (41 odpowiedzi)

Czy ktoś może polecić mi sklep z dobrymi okularami przeciwsłonecznymi? Nie mają to być okulary...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...