nieSztuka

Restauracje

Gdańsk, Mariacka 2/3

Aga - opinia (1) Najlepszy stek w Gdańsku! Przepyszne, nieoczywiste połączenia smaków, plus że... Aga Stefan - opinia (1) Niesamowite miejsce, od wystroju przez obsługę po wybitne jedzenie. Stefan Perski Książę - opinia (1) Rewelacja. Całe kulinarne doświadczenie przerosło moje oczekiwania. Wspaniała... Perski Książę
Tommy - opinia (1) Absolutnie moja ulubiona restauracja w Gdańsku. Wybitny Tatar! Tommy m. - opinia (1) absolutnie moja ulubiona restauracja w śródmieściu. podoba mi się wszystko -... m. Michał Majchrowicz - opinia (1) Fantastyczna kuchnia, wspaniała obsługa, i te lampy w połaczeniu z prosecco! Michał Majchrowicz And - opinia (1) Jedna z naszych ulubionych restauracji na Starówce. Przesympatyczna obsługa,... And Bartek - opinia (1) Znakomita obsługa, przytulne wnętrze. Jedzenie wyśmienite, czuć wiele... Bartek Andrzej - opinia (1) Fantastyczna kuchnia, fantastyczna atmosfera, fantastyczni gospodarze,... Andrzej Mocno słabo (1) Zachęceni opiniami wylądowaliśmy tam ze znajomymi, któregoś dnia pod koniec... Ann Doskonale (1) Świetna kuchnia, przytulny lokal, umiarkowane ceny. Bardzo polecam! And