nnt. Gdzie kupię ręczny młynek do kawy?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
jak w temacie. Miałby to być prezent pod choinkę i zastanawiam się gdzie mogłabym coś takiego znaleźć (wiem że na allegro są ale wolałabym zobaczyć je na żywo).

Jeśli któraś z Was widziała gdzieś taki młynek to proszę o info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Gdzie kupię ręczny młynek do kawy?

wiesz co wydaje mi sie ze w sklepach typu makro, selgros, szczepan powinny byc.

chociaz kiedys widzialam tez w saturnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Gdzie kupię ręczny młynek do kawy?

albo w sklepach z herbatami i kawami-są napewno w alfie(koło bomi) i bałtyckiej(na dole, chyba koło cafefura)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Gdzie kupię ręczny młynek do kawy?

ostatnio widziałam w realu był dodatkiem do jakieś kawy ( takiej droższej ) fajny był :-) ładny i dość spory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. Gdzie kupię ręczny młynek do kawy?

Dzieki dziewczyny, reala i alfę mam blisko ale pogoda nie zachęca dziś do podróży komunikacja miejską :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do kawy jaką kupuję używam młynek ręczny. Uwielbiam pić kawę ziarnistą jaką kupuję https://coffee-mat.pl/ Kawa jest naprawdę pyszna która ma idealny smak. Gdy ręcznie zmielę lawę nie za dużo tylko dla 1 - 2 kaw wtedy się czuje smak dopiero zmielonej kawy i wtedy można się relaksować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...