nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Temat dostępny też na forum: Suchanino
Bardzo prosze o polecenie fachowego ale tez milego weterynarza dla kotkow. Bede wdzieczna za sugestie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

tylko lek.wet. Janusz Biernat, ten czlowiek kocha to co robi i robi to w pelni profesjonalnie:) najlepszy weterynarz na swiecie!

przyjmuje na ul. Kaprów w Oliwie.
http://www.wet-kaprow.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

zawsze i wdzedzie bede polecac Dr. Benkowskiego i Hajdo z Gdyni Chwarzna. Mieszkam 60 km za Gdynia i z moimi psami jezdze tylko do nich !!! Uratowali mi jedngo psa a teraz drugi ma padaczke i nawet w nocy można liczyc na ich pomoc mimo ze nie maja całodobowej kliniki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Dziekuje za dotychczasowe opinie. W miedzyczasie przeszukalam wszystkie fora, chcialabym uzyskac aktualne opinie o weterynarzach:
1) z ul. Beethovena 24,
2) z ul. Paderewskiego 9 (Polakowska)
3) z ul. elblaskiej 69 (Amicis)
4) z ul. piecewskiej 20 (Slowikowski).

Czy ktorys z powyzszych kastrowal Wasze koty? Leczyl jakies dolegliwosci? Podac lek odrabaczajacy moze kazdy, chodzi mi o dobrego fachowca w przypadku powazniejszej wizyty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Zapytaj o to na http://www.forum.miau.pl na pewno szybciej dostaniesz odpowiedź niż tu. Bardzo polecam to forum na wszelkie kocie problemiki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

najlepszy weterynarz jest na suchaninie u wiaroslawy polakowskiej najlpeszy weterynarz tanio ... polecam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Dr Piotr na beethovena 24, zdecydowanie polecam Jesli zalezy Ci na indywidualnym podejsciu, poprawnej diagnozie, wyjasnieniu doglebnym problemu, to tak, tylko on. Nie znam nazwiska jego, wiem ze Piotr ma na imie. Jesli kwestia wymaga czasu to zawsze daje go. Nie jest rutyniarzem, kazda wizyta trwa dosc dlugo, ale lekarz probuje kazdy swoj ruch dokladnie wytlumaczyc. Wiesz co robi i dlaczego. Ja zawsze ze swoimi 2 psami tylko tam chodze. Odkrylam go przypadkiem a teraz to z Holandii do niego jezdze. Ceny na kazda kieszen, naprawde niskie, ale jemu naprawde zalezy zeby ludzie leczyli swoje zwierzaki w dobie niestety ale ogolnej biedy spoleczenstwa. A propos kaprow, to kiedys byli dobrzy teraz to po opini jada, ceny bajeczne, rutyniarze, bylam tam kiedys na badaniu biopsji to pogubili wyniki, dali mi inne, zenada. Jak z kotem potraconym na ulicy poszlam(kiedys mieszkalam blisko Kaprow) to rachunek mi wystawil! tylko na kase nastawieni..naprawde ciesze sie ze trafilam na tego lek Piotra na Suchaninie...
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Również polecam p.Piotra Barancewicza z Bethovena; super doktor z prawdziwego powołania, już nie raz wyciągał z opresji zdrowotnych mojego psa, indywidualne podejście i same superlatywy pod jego adresem.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Zgadzam sie z Wami.Piotr Barancewicz najlepszy!!!!!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Wspaniały lekarz!!!!!!!!! tylko jego polecam Ogromną wiedza. Kocha zwierzaki i nie jest drogo, cudowny czlowiek kocha to co robi lecze u niego wszystkie swoje zwierzaki Najlepszy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Dr Piotr poświęca naprawdę duzo czasu każdemu pacjentowi, są kolejki, ale jest b.dobrym fachowcem oraz człowiekiem
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Słowikowskiego nie polecam... Sterylizowałam kotkę u niego i ten człowiek słowem się nie odezwał. Pielęgniarka jedynie powiedziała, żeby przemyć oczka kotce w domu i założyć kubraczek, żeby szwów nie ruszała. To wszystko... Co najlepsze Pan Jacek pracuje w hurtowni, która sprzedaje takie kubraczki ale żeby takowy kupić musiałam iść do innego weterynarza. Dodatkowo nic nie powiedziano mi jak kotka może się zachowywać po zabiegu, jak o nią dbać. Ani słowa o tym, że lepiej zostać u weterynarza dopóki się kotka nie obudzi. Kotka była sterylizowana wieczorem i też nie powiedziano mi czy zamknąć ją w transporterze na noc, żeby sobie nic nie zrobiła czy nie... Ja nie mam zielonego pojęcia co się dzieje z kotem po sterylizacji a lekarz nic nie pomógł. Ogólnie nie polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Ja mam całkiem odmienne doświadczenia! Co prawda, chodzę do niego od 9 lat już z moim psem, ale bardzo dużo ludzi przychodzi z kotami i wszyscy zgodnie mówią, że to jeden z najlepszych "kocich" weterynarzy, niektórzy przyjeżdżają do niego ze swoimi pupilami aż z Kartuz. Nie rozumiem, jak to się stało, że nie wyjaśnił dokładnie wszystkiego, moją sunią opiekuje się znakomicie i z poświęceniem nawet, były takie sytuacje, że przyjeżdżał do gabinetu przed północą i nigdy nie wziął za to dodatkowych pieniędzy!! Ponadto, ZAWSZE dokładnie wszystko przedstawia, poświęca na to sporo czasu! No i, co również ważne, naprawdę nie zdziera z człowieka pieniędzy, jest naprawdę bardzo porządny pod tym względem! Ja mogę Go polecić z czystym sumieniem!!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

ja też bardzo polecam p. Słowikowskiego (teraz na Piecewskiej 35), uważam, że najlepiej zajmuje się moim kotem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

tylko Piotr z ul.Noskowskiego 11. Gwarancja że kot będzie leczony prawidłowo , nie wyciągnie z właściciela kasy na niepotrzebne badania .Mój kot jak i koty syna oraz psy są tylko pod jego opieka . Kolejki u niego są bo przyjeżdżają do niego z całego trójmiasta .Jedna wizyta u niego i gwarantuję że nie będziesz szukać już innego. Każdy zwierzak nawet ten najbardziej bojący przekonuje sie do niego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Hajdo wybitny lekarz o wielkim sercu i miłości do zwierząt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

p. Biernat opiekował się moją sunią, mogę go polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Polecam tego pana. Bardzo fachowa i przyjazna pomoc dla czworonoga

http://www.uweterynarza.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Pani Ania i Asia - weterynarki na STOGACH - suuuper babki znają się na rzeczy i mają olbrzymią wiedzę ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

to ja niestety nie znam tych wetow co wymieniłaś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

od prawie 14 lat chodzę z kotem do Amicis na Elbląskiej. Kot był tam kastrowany, a z każdym problemem (zdarzyło się parę m.in. grypa, ropień i zapalenia dziąseł) też tam się wybieram. Uważam, że pracują tam ludzie, którym naprawdę zależy na dobru zwierzaka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

podpisuję się w 100%, również korzystam z usług Amicis, chodzi oczywiście o poważniejsze zabiegi jak również operacje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

BARDZO, bardzo wszytskim dziekuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Ja chodze z moim psem ,właśnie do Pani Polakowskiej z Paderewskiego,jestem bardzo zadowolona .Bardzo dobry weterynarz, zawsze wyratowała mojego psa z opresji:):) , a jestem tam dosyć czesto.Przedewszytskim jest to osoba uczciwa i szczera ,a to ważne ,szczególnie u weterynarzy.Nie naciąga na kasę, jesli jest cos konieczne to owszem zaaplikuje(inni potrafia korzystać z niewiedzy klientów),no i jest niedroga w porównianiu z innymi weterynarzami.Polecam zdecydowanie,wiem ,że to juz jest moj weterynarz dla mojego pupila.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Polecam weterynarza na ul.Bethovena.Super podejście do zwierząt,fachowy a przy tym ceny za wizytę i poradę jak dotąd konkurencyjne.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

a b c, z jakim zwierzatkiem chodzisz do tego weta? Czy mozesz podac przykladowe ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

ceny sa bardzo indywidualne, zalezy co. Ja chodze z psem. Jesli chodzi o psy/koty. Egzotyka / gryzoniami sie chyba raczej az tak nie zajmuje, a domowymi czworonogami. Ale zawsze mozna sprobowac, do konca to nie wiem. Zeby zaplacic u niego 100zl podczas wizyty to naprawde trzeba miec duuuuuzy problem + duzo lekow/zastrzykow otrzymanych. Z reguly ludzie wychodza z 10-20-30-45zl..zalezy ile lekarstw/zastrzykow dostanie twoj zwierzak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

cześć znam o to adres:
Przychodnia weterynaryjna. Prof. dr hab. B. Rutkowiak, lek. wet. S. Żarnowska 80-283 Gdańsk, Potokowa 12a
Tel.: 58 341 23 95; przychodnia@chorypies.pl
godziny przyjęć:
poniedziałek - piątek 11:00 - 18:00
sobota 10:00 - 12:00; można też konsultować się przez telefon; czy kocura czy pies oni są rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

cześć ania chodze co prawda z psem do pani doktor ANI jest super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

pani Małgosia na Morenie, ul. Jaśkowa Dolina.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Absolutnie odradzam!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

zdecydowanie weterynarz przy ul.beethovena!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

AWET na u. Matejki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Pan Piotr na Beethovena! Ceny jedne z najniższych, a leczy naprawdę skutecznie, to jest po prostu strzał w 10. Wyleczył moją 14 letnią kotkę z padaczki, a młoda kotka była u niego sterylizowana - wszystko pięknie opatrzone, została ubrana w kubraczek który uniemożliwia lizanie rany, potem chodziliśmy na antybiotyk i kontrole. Profesjonalista i pasjonat. SUPER!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

najlepszy weterynarz - dr Maciej Debis w Gdyni na Stryjskiej, sprawdziłam wielokrotnie z różnymi zwierzętami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Zgadzam się!
Przyznam szczerze, że pierwszy raz spotkałam się z takim weterynarzem.
Pasja, wiedza i wielka chęć pomocy.
Mega pozytywny człowiek i naprawdę rewelacyjny fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Dr Piotr na beethovena 24 najlpszy weterynarz z jakim kiedy kolwiek sie spotkałam , zawsze jest u niego duzo osób , wysłucha , odpowie na każde pytanie , nie jest nastawiony na łatwe piedziądze , wytłumaczy wszystko , chodzę z moja kotką do nigo od roku z tego względu że jest chorowita często mam okazje poznać opinie innych o nim i nigdy nie spotkałam sie z negatywnym podejsciem wiec jeżeli chodzi o suminnosc , starannosc i empatie do zwiarząt jest osobą która ma powołanie do tgo co robi . W 100% mogę polecić
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

dokładnie, gość ma niesamowitą charyzmę, widać, że kocha to co robi, nie spotkałam dotąd takiego weterynarza, a było ich kilku, żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Również przyłączam się do opinii powyżej i mogę jedynie ocenić w samych superlatywach, Kocha zwierzęta, Podejście fachowe, Potrafi doradzić, Mojego Westa wyleczył z przewlekłej choroby i jestem Mu niesamowicie wdzięczna! Od roku to jedyny lekarz do którego chodzimy, po wielu niemiłych niespodziankach które spotkały nas przede wszystkim w szpitalu w Redłowie. Polecam zdecydowanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Dobry weterynarz jest przy ul. Kartuskiej a dokładnie na ul. Skrajnej przy przystanku tramwajowym. Byłam tam 2 razy z moim kotem syjamskim i jestem zadowolona ale jest dość drogi i też szukam weterynarza równie dobrego ale z niższym cennikiem za usługi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Słowikowski, Piecewska 35
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

A czy możecie kogoś polecić z okolic Brętowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Na Potokowej jest gabinet weterynaryjny.

http://www.przychodnia-weterynaryjna-prof-potokowa-12a-gdansk.weterynarz.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

A ja wszystkie swoje zwierzaki leczę w tej klinice weterynaryjnej przy Bulońskiej 16. Jakby co, to tam prowadzą też dyżur nocny. Ceny nie najwyższe, czasami nawet nie placę nic (jak przychodzę z jakimś "podrzutkiem") a lekarze, moim zdaniem, z prawdziwego zdarzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

To Trójmiejska Klinika Weterynaryjna
http://www.tkw24.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

jak lekarz do zwierząt to tylko Pan Piotr z Bethoovena, ludzi nie bardzo toleruje ale zwierzęta kocha

polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Orientuje się ktoś, czy na suchaninie jest weterynarz który leczy papugi faliste?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nnt. polecicie weterynarza z Gdanska?

Czy moze ktos podac cene za podstawowe szczepienie kotka u p. Piotra na Beethovena? I za sterylizacje kocura i kotki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Może przychodnia weterynaryjna Borcowski i Popławski na ul. Bitwy Oliwskiej?? Mają całodobowe dyżury co może często uratować naszego pupila.. Sama już korzystałam kilka razy.. Dobrze wiedzieć, że w razie gdyby coś się stało, jest ktoś kto pomoże naszemu pupilowi..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Gdańsku bardzo dobrego weterynarza znajdziecie w http://www.naszalecznica.pl Potrafią poradzić sobie nawet z bardzo trudnymi schorzeniami i bardzo troskliwie podchodzą do zwierząt. Cenowo niedrogo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawdźcie https://toolsmed.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...