nowy wątek w spierwie księdza

Mieszkam tutaj naprawde wiele lat i mam własne zdanie na temat Bużana jak i Kościoła , ale teraz nie chodzi mi o to . Chciałbym poruszyć temat past-komuchów , w jakim kraju my żyjemy żeby komuchy miały az tak wolą rękę . Nikt nie potrafi za przeproszeniem dobrać im sie do du*y . Każdy zna pana Kazimierza T. i jego przeszłość (sama skarbówka zrobiła by mu bałagan w papierach jakby dobrze poszukali , mowa tu o ustawianych przetargach) , postawa obywatelska wręcz nakazuje , zająć się tym kryminalistą ( ale społeczeństwo nic nie robi bo sie boi , powszechnie wiadomo ze ma znajomosci w prokuraturze i policji ) .

dla zainteresowanych : http://about.wejher.com/aktualnosci/kazimierz-tessmar-jest-najlepiej-zarabiajacym-radnym-w-powiecie-czterech-radnych-milionerow-264.html

a to jest świeżutki artykuł o Księdzu : http://wpolityce.pl/wydarzenia/72206-ktos-chce-zastraszyc-ksiedza-nieznani-sprawcy-podpalili-gospodarstwo-rodzinne-ks-buzana-czy-to-zemsta-za-ujawnienie-prawdy-nasz-news?utm_source=apella&utm_medium=dzialania-fb-wsieci&utm_term=wpolityce&utm_content=21-01&utm_campaign=pedofilia-ksiadz-oskarzenia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nowy wątek w spierwie księdza

zgadzam sie z toba w 100%,
co do buzana to on byl ksiedzem tylko jako przykrywka innych interesow.Wszyscy wiedza jak on wykorzystywal innych,albo jakis rogacz sie zemscil.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nowy wątek w spierwie księdza

ksiądz ma się dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nowy wątek w spierwie księdza

Jak sie wybiera od ponad 20-stu lat takich ciuli to mamy jak mamy. Czemus biedny bos glupi i odwrotnie. Jacy politycy takie spoleczenstwo. Kradli wtedy kradna dzisiaj.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nowy wątek w spierwie księdza

coco ja sie zgadzam z Tobą . ale takich przekrętów w polsce są miliony , nie wliczając polityków i ich rodzin . Cała struktura tego dzikiego państwa jest juz za mocno zakorzeniona , 5 , 6... 10 RP tego nie zmieni. Tacy sami złodzieje albo ich pokolenia ... a ci kryminalisci dożyją poźnej starosci na ciepłych stołkach .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nowy wątek w spierwie księdza

Kto to jest ten tajemniczy Kazimierz T.? Czy on jest z wyboru? Jeśli tak, to wszyscy wyborcy śpią, czy są głupi?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nowy wątek w spierwie księdza

rolo
Czy uważasz że wszyscy są tak naiwni że wierzą w twoją bezstronność?
Jak masz coś na T. to do prokuratury zgłaszaj bo w Polsce karany jest też ktoś kto wie o przestępstwie i tego nie zgłosi.
Ksiądz ma swoje za uszami i za to beknął. Nawiasem mówiąc i tak się wywinął bo powinien iść do pierdla.
Ja tylko się dziwię, że temat jest wałkowany od lat a część ludzi w Bojanie jak w średniowieczu wierzy księdzu bezgranicznie.
I po trzecie jak na razie każdy w Polsce, nawet post-komuniści (popatrz jak się pisze poprawnie) mają te same prawa. Ale jak rozumiem chciałbyś żeby połowę społeczeństwa tych praw pozbawić w imię mitycznej "sprawiedliwości"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: nowy wątek w spierwie księdza

@absmak:

Co tate obrażają?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nowy wątek w spierwie księdza

A TAK CO SLYCHAC W SPRAWIE PANA TESMERA ZLODZIEJA I KSIEDZA BUZANA PODOBNO KSIEDZU JUZ WYROK MINAL I CO NIEWRACA DOBRZE TEN T .NAMIESZAL SIEDZI TERAZ TAK CICHUTKO PEWNIE SIE TERAZ BOI JAK PIS DO WLADZY DOSZEDL ZE MECENASIK S . JUZ KASKI NIEBEDZIE CHCIAL BO SIE BOI PROKURATORA Z.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nowy wątek w spierwie księdza

idź lepiej prasować koszule na niedzielę do kościoła
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nowy wątek w spierwie księdza

Nie pisz bzdur Kazimierz T do Powiatu startowal z listy PIS z pierwszego miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Do licznych włascicieli psów (17 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

Nowa Kadencja - Nowa Gmina? (120 odpowiedzi)

Naszła mnie pewna refleksja patrząc na rozkład głosów. Czy to nie jest trochę tak, że wybierają...

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...