ona nowa

Temat dostępny też na forum: Oksywie
Hmm...Szukam, szukam znajomych. Jestem od niedawna w Gdyni i nie znam tutaj nikogo. Miły Towarzysz, bądź Towarzyszka pilnie posukiwany/a:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ona nowa

cześć nowa ;) wiem jak to jest sam niedawno byłem nowy - powiedz kiedy to wyskoczymy na bro ;) pisz na andrusgd@gmail.com Pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ona nowa

Hej! Chętnie się spotkam! Jestem z Gdańska ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ona nowa

to pisz na mail: andrusgd@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ona nowa

hej hej!!! jestem z Gdańska i też poszukuję znajomych mój mail: kula99@op.pl lub GG 8615613
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ona nowa

Moja sytuacja jest o wiele gorsza,bo nie tylko jestem w "obcym" miescie,lecz takze w kraju moich rodzicow.W Polsce jest bardzo trudno nawiazac znajomosci w "grupie" 25-35 lat.Pelno nastolatek w barach szukajacych wrazen ,lecz brak jest miejsc do spotkania ludzi w wieku "dojrzalym" .Byloby milo poznac osobe ,ktora ma chwile czasu dla osoby takiej jak ja. W Kanadzie bardzo czesto spotykalem turystow i z przyjemnoscia pomagalem im ,zapoznac sie z zyciem mego kraju.Widac ze w Polsce ludzie sa zajeci tylko soba, i nie sa zainteresowani w kontaktach osobistych.Jednak jestem optymista ,i mam nadzieje ze sie karta odwroci w moja strone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ona nowa

sailor, nie oceniaj wszystkich jedna miarka, moze po prostu nie miales jeszcze szczecia trafic na ludzi "normalnych" :) to ze malolatom i dzieciakom w glowie tylko imprezy i wrazenia to jedna, oczywista w obecnych czasach sprawa, ale na pewno znajda sie jeszcze kolo ciebie ludzie ktorzy maja troche wiecej przed oczami niz brzeg szklanki od drinka w klubie :)
swoja droga co sie stalo ze trafiles w kanady po polski? jak ci sie podoba w naszym pieknym miejscie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ona nowa

Moi rodzice pochodza z Polski, i w naszym domu zawsze panowaly tradycje polskie, nie wykluczajac mowy polskiej. Ostatni raz bylem w Polsce w 1986 roku na wakacjach.Mam z tego okresu bardzo mile wspomnienia.Od lat planowalem odwiedzic Polske, poznac osobiscie rodakow,podszlifowac sobie jezyk ojczysty,nie zapominajac oczywiscie o kuchni polskiej - ktorej jestem smakoszem. Mialem nadzieje ze i tym razem spotkam sie z goscinnoscia.Jak bardzo sie jednak rozczarowalem.Dam Wam kilka przykladow zdarzen w ciagu 20 dni mego pobytu w trojmiescie.Kilka dni temu pojechalem z Sopotu do Gdyni by zobaczyc parade w miescie.W pociagu zwracalem sie do kilku osob z prosba o informacje na ktorym przystanku powinienem wysiasc,odpowiedz jaka otrzymalem jest "nie wiem".W miescie pytam sie pewnej kobiety o miejsce parady Sw.Mikolaja i dostaje odpowiedz "idioto czy ja wygladam na punkt informacyjny ,idz i kup sobie gazete".Po tym zdecydowalem sie pojsc do Muzeum Marynarki Wojennej i kupilem bilety wstepu.Okazalo sie ze budynek muzeum jest zamkniety, z uwagi na prace remontowe.Ide do kasy po zwrot pieniedzy za bilet,lecz dostalem odpowiedz negatywna,tlumacza sie ze moge ogladnac muzeum z zewnatrz..Chyba starczy jak na jeden dzien zwiedzania Gdyni. Poniewaz charakter mojej pracy pozwala mnie na wziecie urlopu w okresie zimowym, postanowilem tym razem odwiedziic Polske w tym czasie. Do tej pory spedzalem moje kilkumiesieczne urlopy zimowe na morzu karaibskim gdzie trzymam jacht zaglowy.Stad tez imie mego profilu Sailor.Czy ktorys z was potrafi mnie to wytlumaczyc - moze mam za duze wymagania?.W moim dziecinstwie nasluchalem sie duzo od ojca na temat zycia w Polsce za okresu komunizmu, lecz przeciez uplynelo 20 lat.Myslalem ze to bedzie historia ,a jednak jakie to zblizone do opowiadan mego ojca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ona nowa

Sailor, jeśli to wciąż aktualne to chętnie poświęcę Ci trochę czasu na ewentualne spcery po różnych miejscach trojmiasta, lub miłą rozmowę. Sądzę, że rozumiem o czym piszesz, ponieważ faktycznie w tym przedziale wiekowym, wokół pustkowie i każdy tylko gdzieś przemyka, a jak się próbuje kogoś zagadać, to patrzą jak na wariata, a przecież tylu ludzi siedzi samotnie chowając się za monitorami komputerów. Smutne to trochę ale przecież można, a nawet należy, to przełamywać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ona nowa

wpadajcie do Pitstopu fajny pubik nie tylko piwo, karting, zoltar-paintball, symulatory, mozna sie fajnie rozerwac:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ona nowa

Nie zniechęcaj się, myślę ze przy odrobinie szczęscia spotkasz sporo osób które pomogą bliżej poznać nasz kraj i 3city.
Postaraj się moze połażić po pubach, tam zawsze mozna do kogos się przysiąść i zagadać. Mnie i moim znajomym często się zdarza że ktos sie dosiada. To kształcące i dla nas jeśli mozna poznac inną kulturę , ludzi mieszkających w różnych krajach. Nie masz bariery językowej więc napewno dasz sobie radę.

A na przyszłość przyjedz na jakis długi weekend majowy czy czerwcowy, kiedy można wyczarterować łódź i popłynąc na Mazury- tam o nowe znajomośći wśród żeglarzy naprawdę bardzo łatwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ona nowa

I weź tu se załóż nowy wątek, a zaraz ktoś go zaspamuje:D



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ona nowa

jeśli potrzebujesz pomocy odezwij się do mnie jestem z Gdyni i chętnie Ci pomogę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Żona dla Męża (3 odpowiedzi)

Męża itd., już mam. Poznam i zaprzyjaźnię się (może na resztę życia) z Mężczyzną w wieku 46 lat....

Trans osoby z Trójmiasta (83 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Bratnie dusze (19 odpowiedzi)

Heeej, jeżeli są tu jakieś dziewczyny w okolicach 30 i czują się trochę samotne w tym mieście to...