pani z rejerstracji

od bardzo dawna lecze sie w przychodni oko juz teraz nie wytrzymalam i pisze nie wiem moze wlasciciele nie zdaja sobie sprawy kogo zatrudniaja?chodzi mi o pania z rejerstracji p. Agnieszka T. szczupla blondynka wlosy ma uczesane w kitek zawsze kiedy trafiam do pani zeby sie zarejerstrowac na badanie lub kolejna wizyte zawsze jest mina i wrok ktory poprostu zabija i daje odzczuc po co przyszlas ale jak bylam osttnio stalam w kolejce kolezanka tej pani rozmawiala przez tel i rejerstrowala kogos pani agnieszka wyszla za drzwi z miseczka jedzenia przedemna stal pan powiedziala prosze i pan zaczal sie pytac a ta jak na niego wjechala (skad ja mam wiedziec a co pan mysli ze ja wiem od drzwi po co pan przyszedl itd itp po czy powiedziala panu pod jaki gabinet ma sie udac)potem podeszlam ja slysze SLUCHAM!poprosilam o termin na konie c marca pani do mnie NIE WIEM MOMENT WROZKA NIE JESTEM I MOWI NA KONIEC KWIETNIA ja do niej spokojnie ze moze jest termin szybciej bardzo mi zalezy slysze JUZ MOMENT JEST I PODALA DATE PASUJE PANI DO MNIE ?tak pasuje a tak na koniec p.AGNIESZKO kiedys pani tez bedzie starsza osoba ,moze pani nie powinna pracowac z ludzmi skoro tak sie wścieka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękujemy za opinię. Pragniemy zapewnić, że ciągle dążymy do podnoszenia jakości obsługi naszych klientów, dlatego Pani uwaga jest dla nas bardzo cenna. Cała sytuacja zostanie dogłębnie zbadana aby jakość naszej obsługi była zawsze na najwyższym poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0