NZOZ OKO

Okuliści Laryngolodzy

Gdynia, Śląska 35-37

Waldemar - opinia (1) Takie chamstwa jak w tej przychodni dawno nie spotkałem. Recepcjonista uważa... Waldemar Patty (1) Dziś bylam z synem u Pana doktora Sikory przemiły człowiek, super podejście... Patty rejestracja telefoniczna (1) Pomimo wielu prób przez cały dzień nikomu nie chciało się odebrać telefonu... ggfh
Profesjonalizm i empatia (1) Jestem pełna podziwu dla empatii i profesjonalizmu Pani dr Panasik. Precyzja,... Irena angiografia (1) Nie dosc, ze dr Strauss spoznila sie do pracy o GODZINE, nie racząc nawet... Izabela Dla dziecka (2) Polecam panią dr.Skweres.Spokojna,rzeczowa z podejsciem do dzieci.Chodzę z... mama Malwinki Polecam laryngolog (1) Szczerze polecam Pana doktora Sikore,lekarz z powołania,miły,spokojny i... Aneta Nie polecam (1) Ledwo podszedłem do rejestracji a pani zza lady krzyczy - 100 zł! Opóźnienie... Marek Danuta - opinia (1) Bardzo przyjemny, elegancki gabinet. Miła Pani Doktor poświęca pacjentowi... Danuta Bardzo fajna klinika. Polecam ! (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Bardzo miła obsługa na... Zuza Super podejście do dzieci (1) Byłam wczoraj z synkiem na badaniu wzroku u Pani dr Skweres. Synek bardzo... Mama Bartka pani z rejerstracji (2) od bardzo dawna lecze sie w przychodni oko juz teraz nie wytrzymalam i pisze... pacjentka Polecam (1) Pani dr Lubawska bardzo ciepła i miła w kontaktach z dziećmi, a przede... M. Polecam (1) Kompetentna rejestracja, wysoki standard wyposażenia, wreszcie lekarz -... Vesp polecam, (1) Byłam z córką na wizycie u dr. Strauss. Wyszłam zadowolona. Trafna diagnoza,... Paulina polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi tej palcówki, zarówno lekarza i osób... pacjentka dłuzej nie można? (3) Umówiona wizyta, prywatna. Koszt:100 zl. Oczekiwanie na przyjęcie przez... Łukasz koszmarna pani ortoptyk (2) Opinia odnośnie pani ortoptyk Bogusławy Janiak. Kompletnie bez podejścia do... mama 100% brak profesjonalizmu (1) To co mnie spotkało w tym miejscu,delikatnie można nazwać brakiem... Teresa po wizycie (1) Byłam dziś na pierwszej wyzycie na NFZ do laryngologa w tej przychodni.... pacjentka