perfumy ...

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
jakich perfum używacie? czy na dzień slubu kupujecie coś specjalnego, czy ten co na codzień?

ja na codzień używam dovidoff cool water
ale właśnie przed chwilą idąc korytarzem firmy poczułam piękny zapach, dawno zapomniany, kojarzący mi się ze świerzością, z latem, z arbuzami ... chyba go kupię na ślub (jak sobie przypomnę co to za zapach) :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja uzywam Pumy Jamaica, S.Oliviera silver oraz Mexx- do slubu raczej nie będę kupowała niczego specjalnego... skorzystam z któryś z tych perfumów...no chyba że cos szczególnie przyciągnie moj nos:):)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja obecnie używam Versace, ale chyba nie mają nazwy żadnej...
Za to kochałam Gucci Rush 2 (dostałam od mojego Szczęścia z rok temu) i fajnie na mnie pachniał, może sobie fundnę ;) Na ślub chciałabym dorwać Sergio Tacchini Stile Donna. Choć ja prawie nie czułam tego zapachu, to wszyscy chodzili za mną i mówili, że pięknie pachnę. Ale nigdzie nie mogę dostać tych perfum :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

zajrzyj tu ...

http://www.ceneo.pl/Perfumy_damskie?gclid=CIyVndCp85ICFQpuMAodkgnjwg

... to porównywarka cen produktów w sklepach internetowych, niedość że mają wybór produktów jak nikt, to jeszcze wyszukuja najtańszy sklep, perfum multum, wpisujesz nazwę firmy i ci szuka

kopiuj szybko, bo nie wiadomo, czy zaraz jakis moderator nie posądzi mnie o reklamę ( słusznie zresztą :PPP )

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

znalazłam:
http://www.iperfumy.pl/sergio-tacchini/sergio-tacchini-stile-donna

po prostu dawno ich nie szukałam, jak mi się skończyły to latałam po perfumeriach i pytałam, a babki wytrzeszczały oczy, ze o takich nie słyszały. Bo ja je dostałam z zagranicy jako nowość i myślałam, że nie dotarły do Polski i raczej już się nie pojawią. Fajnie, że wspomniałaś o perfumach, moje Szczęście już się cieszy, że je kupię :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

DKNY ZIELONE JABŁUSZKO

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja na co dzień używam euphorii calvina kleina,jednak na ślub użyję ralpha laurena-ralph(piekny i swieży zapach)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

toki ja też lubię davidoffa :)
używałam go do tej pory na zmianę z l'eau par kenzo, a teraz ostatnio zmieniłam zapach - wybralam sobie na prezent urodzinowy od Narzeczonego ruby lips salvadora dali, takie konwaliowe, super :)
na ślub jeszcze nie wiem, może te co zwykle, a może pożyczę cos od mojej Mamy, bo ma kilka różnych zapachów. a ja przy okazji będę mieć coż pożyczonego ;))
no chyba, że mi coś się megaspodoba jeszcze do tego czasu, ale pewnie i tak funduszy przed ślubem nie starczy...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Ja ciagle uzywam cos innego obecnie uzywam YSL Elle i tym tez sie spsikam w dniu slubu. moj kochany kupil mi do tego balsam perfumowany wiec na pewno fajnie wszytsko bedzie pachnialo ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

na codzień używam Carolinę Herrera 212 (srebrna!!) lub Lacoste (tradycyna, szara) na ślub wybrałam 212 :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

tez mam 212 - super są :)
ale po 2 butelkach już mi się znudziły :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja-dwisia napisał(a):

> toki ja też lubię davidoffa :)
> używałam go do tej pory na zmianę z l'eau par kenzo,

ale mamy podobny gust !!
skoro używałaś Kenzo l eau par to może mi pomożesz?

pamiętałam jak wygląda butelka tych perfum co tak mnie dzis zainspirowały, wygląda tak:

image

ale jak weszłam po nazwie tych perfum do sklepu internetowego, to buteleczka wygląda tak:

image

i nie wiem, czy to ten sam zapach ... czy została zmieniona butelka, czy to inny zapach ???? chodzi mi o taki świezy, jakby aloesowo-ogórkowo-arbuzowy, dośc słodki, ale nie duszący, czy to jest ten sam zapach???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: perfumy ...

Ja tez używam Davidoffa na zmiane z Kenzo (czasem jeszcze Laura Biagotti itp).
Tak, Tokio, to jest ten sam zapach. Opakowanie zmieniali jakos z dwa lata temu, o ile dobrze pamietam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

dzięki bardzo :DD

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

obecnie Kylie Minoque Darling
na lato Gucci Rush II-na slubie też tym pachniałam
na zimę Chanel Coco Mademosielle

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

no właśnie też Ci odpisałam, ale mi wcięło posta, więc piszę jeszcze raz...

ja używam tych perfum od jakiś trzech lat i od tamtej pory już jest ten drugi flakonik. ale ten pierwszy pamiętam, że miała moja przyjaciółka i to te same perfumy. chociaż ostatnio jak z nią właśnie o tym rozmawiałam, mówiła, że ten zapach się trochę zmienił - ale może to tylko jej subiektywne odczucie :)

w każdym razie perfumy te same :)

to jest nas więcej z podobnymi zamiłowaniami zapachowymi :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

to było do tokio :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

a moje nowe perfumy salvadora dali nazywają się purple light, pomyliłam nazwy ;) w sumie pewnie nikogo to nie interesuje, ale tak chciałam sprostować ;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

na ślub użyłam tak jak tokio Davidoff cool water - to mój hit!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: perfumy ...

Ja mam teraz Lancome Hypnose,super elektryzujący zapach.Na ślub zamierzam wybrac Versace Bright Cristal.Miałam go już kiedyś i bardzo mi się podobał.Myślę że jest idealny na ślub,delikatny i świeży ale dobrze wyczuwalny.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Witam!Zajmuje się importowaniem oryginalnych perfum z terenów Unii
Europejskiej.Są one dużo tańsze niż te, które kupujecie państwo w
perfumeriach. Są to perfumy w 100% oryginalne. Nie miałabym albowiem
żadnego interesu w tym żeby klientów przez to tracić zamiast pozyskiwać.
podaje przykładowe ceny perfumów:
Versace Bright Crystal 90ml - 170 zł
Calvin Klein Euphoria 100ml - 180 zł
DKNY WOMAN 100ml - 180zł
DKNY Be delicious green 100ml - 180 zł
Moschino I Love Love 100ml - 140 zł
Dolce&Gabbana Light Blue100ml - 200zł

Pozdrawiam
i serdecznie zapraszam! Mieszkam w Rumi więc nie ma żadnego problemu z
dojazdem. Osoby zainteresowane prosze o wiadomość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Ja używam tylko Dolce & Gabbana Light Blue

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja od kilku lat uzywam lolite lempicka :) i na ogol jestem jej wierna ale ostatnio kupilam nine ricci - nina tak dla odmiany... pieknie pachnie ale na slub na pewno uzyje lolitki :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Moje ulubione:
YSL Babydoll i Hugo Boss Woman
Ale na slub chcialam cos delikatnego, kwiatowego, pudrowego...moze Cacharel Noa?
Kiedys dostalam probke Guerlain Aqua Allegoria, tylko wlasnie nie pamietam nazwy kwiatu (w tej serii jest kilka roznych kwiatow- kluczy), bylyby idealne, ale od lat znalezc nie moge....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Mam manie perfum,ale moje ulubione:
Nina Ricci-LES BELLES(zolty)
Thierry Mugler-ANGEL
Calvin Klein-EUPHORIA
Christian Dior-DOLCE VITA
Gucci-by GUCCI
A na swoj slub uzylam Nina Ricci-Les belles.nie wiedzialam do konca co uzyje-kwestia humoru:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

specjalnie policzyłam - na mojej półce jest 18 różnych perfum ;) do czerwca pewnie przybędą jeszcze ze 3-4 zapachy ;) (mam chyba 2 jeszcze nie rozpakowane, do tego w maju pojawią się w "mojej" firmie nowe perfumy)



nie wiem czy będe wybierała coś specjalnie na ślub ;)


przeważnie staję przed półką, wyciagam rękę(po butelkę) i decyduję się na jakiś zapach na dany dzień ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Ja mam to samo :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

mam pytanie troszkę z innej beczki ale dot. perfumów:)
czy kupowałyscie kiedys perfumy na allegro??moze macie jakiegos "sprawdzonego" sprzedawcę??ja dopiero od niedawna robię tam zakupy dlatego kompletnie nie mam pojecia a jak wiadomo - dobre perfumy to niezly wydatek :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: perfumy ...

no ja niestety ... :( wiele rzeczy kupiłam na allegro, ale akurat nie perfumy

no to ja też z innej beczki :))) czy któraś z was, ma dostęp do perfum ze sklepów bezcłowych?????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: perfumy ...

ja od lat eau dolce vita diora na zmiane z jadore.
na slub jeszcze nie zdecydowalam, ale chyba bede soba i jadore :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja na "na sportowo" uzywam adidas, puma i innych tego typu sportowych zapachów, a "na elegancko" Kenzo Flower by Kenzo
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: perfumy ...

ja na co dzien uzywam roznych, teraz mam dior addict shine, limitowana edycja, bo sam addict jest slodki i ciezki, na wieczor mam D&G one.

na slub i zawsze jestem wierna: carolina herrera chic. mi sie bardzo podoba.

nowy davidoff wave tez fajny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Kenzo Flower był moim ukochanym zapachem porzez jakieś trzy lata, tylko ten i żaden inny. potem "przerzuciłam się" na L'eau par Kenzo i teraz już do tych poprzednich bym nie umiała wrócić... śliczne są, ale już nie dla mnie... :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: perfumy ...

ja-dwisia, kupujesz w perfumeri kenzo, czy masz jakieś dojście do tańszych perfum?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja używam perfum FM - są bardzo trwałe :) no i bez porównania tańsze ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja uzywam Diora Pure Poison :)

Polecam www.strawberrynet.com,jesli ktos ma karte kredytowa,perfumy i kosmetyki o polowe tansze.

Na slub chyba bede miec Lolite Lempicka:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Do Tokio- ja mam, jak lece do Pl.
W styczniu byly wyprzedaze i oblednie niskie ceny ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja ostatnio kupilam w strefie bezclowej we wloszech

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

a ja uwielbiam flowerbomb victora & rolfa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja uzywam hugo women, chanel 5, little black dres a i pume rozowa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: perfumy ...

niestety nie mam dojścia... :( kilka razy kupiłam w Niemczech, tam są cześciej i większe promocje na perfumy niż u nas, poza tym przez jakiś czas miałam koleżankę, która pracowała w Lufthansie i kupowała mi w sklepach bezcłowych...
a od jakichś dwóch lat kupuję już w normalnych perfumeriach, nie mam żadnych dojść, a jakoś się boję kupowania perfum przez internet, chociaż może w końcu się przemogę ;)
a to że dwa zapachy Kenzo, to przypadek, po prostu oba mi się podobały bardzo :) kiedyś miałam też Kenzo Summer na jedno lato i też je lubiłam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

najmocniejsze z tych co uzywam to jadore diora, fantasy britney spears ,hot givenchy, angel muglera, stunning katie price i fajne chociaz troche krocej slabiej je czuje-armani code i armani mania.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Teraz jestem związana z Hugo Boss:-)Mam dwa perfumy tej firmy.Wiecie co mi się podoba,Lola Marca Jacobsa bodajże.mam ochotę na te perfumy,ale nie jestem pewna czy nie są za "ciężkie"na lato.Muszę pobuszować po drogeriach i potestować kilka zapachów.Co Wy dziewczyny polecacie na lato?A może zamiast perfum jakieś spraye bezalkoholowe lub balsamy do ciała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

jesli o jacobsa chodzi to polecam Daisy:) moj ulubiony perfum i jest idealny na lato bo leciutki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Ja obecnie jestem fanką Givenchy- Dance, ale podoba mi się Armaniego Diamonds- Intense. Natomiast nie jestem stała w uczuciach jeżeli chodzi o perfumy, po prostu jak mi się kończą to wpadam do Sephory i coś wybieram. Często z korzystam z promocji, bo 500 zł za perfum to dosyć sporo według mnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Ja na codzień na lato lacoste touch of pink, touch of love, joy of love czy jakoś tak wszystkie lekkie i przyjemne :)
W weekendy DKNY zielone jabłuszko:)
Ślub był w lecie ale nie pamiętam czym pachniałam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Odnośnie tej reklamy z dzisiaj czy kupujecie perfumy od kogoś,na allegro czy raczej w perfumerii itp??:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja poki co uzywam kate moss vintage, i raczej to na slubie, bo podoba mi sie zapach i mam do tego balsam do ciala perfumowany, co podtrzymuje efekt perfum. Ja kupuje w strefie bezclowej bo jest duzo taniej, a tak to staram sie w perfumeriach chociaz drogo czasami ale przynajmniej trwałosc produktu jest nieporównywalna nawet do dobrych podróbek...bo umówmy się,niewazne jaka reklama...jak cos jest za tanie zeby moglo byc prawdziwe bo prawdopodobnei tak jest...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

Czy też codziennie dostajecie tą samą wiadomość prywatną od pani z perfum??:(
Ja się staram robić zapas perfum jak jest dobra cena albo jakaś promocja:-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: perfumy ...

ja mam odpowiednik Armani Code - w cenie 45 zł gdyby ktoś był zainteresowany
723502908
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na edp24 pl można znaleźć odpowiedniki dla tych perfum, ale także dla większości znanych marek. Od Armaniego, Channel, Gucci i wiele wiele innych znanych perfum. Cenowo wychodzi to kilka razy taniej, a efekt prawie identyczny. Czasem nawet lepszy. Chociaż to akurat kwestia gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może markowe perfumy Chloe ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezmiennie Si od Giorgio Armani. Po prostu leży mi ten zapach, dobrze się w nim czuje :) Z resztą to klasyka. I z mojej strony polecam na Aleperfumeria zamawiać bo z często wychodzi taniej, a teraz nawet na perfimy Si w większym opakowaniu jest zniżka i to nie mała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozglądając się za perfumami polecam Ci przyjrzeć się ofercie aleperfumerii. Mnie bardzo zainteresowała oferta: https://aleperfumeria.pl/pl/perfumy/meskie/woda-perfumowana/ . Porównując do innych perfumerii, tutaj większość produktów jest w zdecydowanie niższych cenach. Zauważyłam też, że bardzo często organizowane są fajne promocje, więc szczerze polecam Ci zapoznać się z ich ofertą i korzystać z tych promocji :) Na pewno w tak szerokiej ofercie znajdziesz coś odpwoiedniego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy posiadacie swój ulubiony sklep z perfumami, w którym regularnie robicie zakupy? Na ogół kupuje perfumy w sklepach stacjonarnych, jednak szukam obecnie jakiegoś sprawdzonego sklepu internetowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na co dzień używam wyłącznie Armani Si - kocham ten zapach, mocno uzależniający - jakby ktoś chciał to tu jest świetna recenzja https://kosmetykiperfumy24.pl/recenzje-perfum/giorgio-armani-si-edp-recenzja-i-opinie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może coś z tego zestawienia Ci podpasuje? https://dzikawozkowa.pl/perfumy-damskie-na-lato-topowe-zapachy/b_yhcp - to takie klasyki i dobrze przystępne cenowo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze perfumy oferuje Sopocki Styl. Polecam ich ofertę, znajdziecie tam topowe produkty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zapoznać się z tematem zamienników perfum ZARA
https://shilla.pl/blog/zara-perfumy-odpowiedniki-drogich-zapachow-damskich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...