Mateusz - opinia (1) Ekipa Photoyoung jedyna w swoim rodzaju !! Nakręcili taki materiał z wesela... Mateusz Kinga - opinia (1) Obsługa na najwyższym poziomie, szybko otrzymałam odpowiedzi na moje pytania,... Kinga Przeprawa w kwestii odbioru filmu (1) Cóż można napisać o firmie photoyoung... Co do współpracy z Mateuszem, który... Ewelina
Polecam (1) Polecam Mateusza z całego serca. Razem z mężem jesteśmy baaaardzo zadowoleni... Domi Sesja indywidualna (1) Wylicytowałam na aukcji charytatywnej voucher na sesje który ofiarował na... Zadowolona klientka Genialny fotograf (1) Z Mateuszem współpracujemy już od jakiegoś czasu. Gość jest mega kreatywny i... Tomek Polecam :) (1) Jeżeli chcesz mieć niesztampowe zdjęcia, polecam z całego serca Mateusza :)... Ola Nie polecam (1) Dużo by pisać... jednym słowem tragedia. Nie wywiązali się z umowy.... M Nie polecam (1) Zdjęcia robiła Magda. W ogóle nie byliśmy zadowoleni, ankieta przedślubna... Rozczarowany Oszukani (1) Hej, proszę Was o kontakt pod mail niepolecam_py@op.pl jak uzyskaliście film?... oszukani Najlepszy fotograf w trojmiescie! (1) Mateusz jest najlepszy w swoim fachu! Obserwowałam go od kilku lat na... Patka Zero kontaktu, brak profesjonalizmu. (1) Kamerzysta nie odbiera telefonu, nie odpisuje na wiadomości. Film zmontowany... Nie Warto! (5) Skorzystaliśmy z usługi filmowania dnia 13.07.2013 i do dnia dzisiejszego nie... kozix33 Nie zróbcie tego błedu jak my! (1) Podpisanie umowy z PDS-Studio było bardzo dużym błędem gdyż nie czytaliśmy... Patryk i Monika STANOWCZO ODRADZAMY! (1) Takiej przeprawy i walki o materiał filmy nie życzymy nikomu a w... mała28 Kpina!!!! (2) Weszłam po roku,żeby zobaczyć jakie opinie chodzą o panu karolu po upływie... GOYA Uwaga (...) (1) Odradzam ich bez dwóch zdań nie dość że nie słowni to zero profesjonalizmu... Oszukany Klient ODRADZAMY!!!!!! (2) Poczytacjcie naszą opinię o nich na trojmiasto.pl.Zresztą nie tylko naszą.Na... legion