pisanie prac dyplomowych

Chciałem zamówić pracę zaliczeniową i tak się zastanawiam, gdzie ewentualnie mogę liczyć na jakieś sensowne propozycje, na które można się zdecydować. Znacie jakąś stronę, gdzie można pracę zamówić i ewentualnie będzie można oczekiwać, że praca będzie na poziomie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja pierdzielę... A kto ten dyplom dostanie? Ty czy autor? Nie wiem, jakie studia robisz, ale nie chciałabym nigdy trafić do takiego "specjalisty", który wysługuje się innymi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj ludzie studiują, a potem nie potrafią napisać sami pracy...To jest straszne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak jak piszesz. Potem idziesz do takiego np. lekarza, który pyta "co pani jest" i najlepiej żebyś już miał diagnozę i leki też sobie sam wypisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

napisz: mkkg małpa op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zobacz sobie na stronie redaktor-nline.pl. Piszą pracę również takie dłuższe, dyplomowe więc myślę, że to będzie sensowne rozwiązanie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawie całkowicie robię wszystko sam i podoba mi się ten proces. Aby okresowo uzyskać dokładniejszy i interesujący wynik, korzystam z pomocy tych nauczycieli - https://buki.org.pl. Zawsze znajdują pewne niedociągnięcia, które właśnie automatycznie popełniłem, a także dostarczają fajnych pomysłów i nowej wiedzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tak powinno być:) Zresztą sama szukając wsparcia przy zaliczeniach na studia, wpadłam na bardzo fajną ofertę na http://www.dyplomowa24.pl/ . Możemy tutaj skorzystać z pomocy w przeróżnych dziedzinach humanistycznych. Co więcej, terminy są zawsze dotrzymywane, a sama współpraca przebiega w nader miłej atmosferze. Polecam każdemu, kto nie może liczyć na pomoc chociażby ze strony promotora:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W serwisach takich jak redaktor-online .pl spotkać można różnych autorów, którzy zajmują się pisaniem prac zaliczeniowych na zamówienie więc jak komuś zależy na tym by mieć autora, który w określonym temacie sobie poradzi to możliwe, że warto będzie śledzić właśnie takie serwisy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak będziesz zaglądał na stronę redaktor-online. pl/ to będzie można znaleźć propozycje jeśli chodzi o pisanie prac zaliczeniowych. Spore grono autorów, na pewno będzie można szukać do danego tematu kogoś kto sobie z tym poradzi i napisze na odpowiednim poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zrobić to samemu :D to chyba na tym polega, żeby sprawdzić TWOJĄ wiedzę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

Czy są tu jacyś gracze w kasynie? (37 odpowiedzi)

Czy są tu jacyś gracze w kasynie?Czy są tu jacyś gracze w kasynie? Chcę trochę zagrać online,...

czy warto brać szybkie pożyczki? (159 odpowiedzi)

Chciałabym zapytać co sądzicie o szybkich pożyczkach... Potrzebowałabym trochę pieniędzy, ale...