pisanie prac dyplomowych

Chciałem zamówić pracę zaliczeniową i tak się zastanawiam, gdzie ewentualnie mogę liczyć na jakieś sensowne propozycje, na które można się zdecydować. Znacie jakąś stronę, gdzie można pracę zamówić i ewentualnie będzie można oczekiwać, że praca będzie na poziomie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja pierdzielę... A kto ten dyplom dostanie? Ty czy autor? Nie wiem, jakie studia robisz, ale nie chciałabym nigdy trafić do takiego "specjalisty", który wysługuje się innymi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj ludzie studiują, a potem nie potrafią napisać sami pracy...To jest straszne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak jak piszesz. Potem idziesz do takiego np. lekarza, który pyta "co pani jest" i najlepiej żebyś już miał diagnozę i leki też sobie sam wypisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz: mkkg małpa op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zobacz sobie na stronie redaktor-nline.pl. Piszą pracę również takie dłuższe, dyplomowe więc myślę, że to będzie sensowne rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prawie całkowicie robię wszystko sam i podoba mi się ten proces. Aby okresowo uzyskać dokładniejszy i interesujący wynik, korzystam z pomocy tych nauczycieli - https://buki.org.pl. Zawsze znajdują pewne niedociągnięcia, które właśnie automatycznie popełniłem, a także dostarczają fajnych pomysłów i nowej wiedzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0