pizze robią dobrą, ale obsluga karczmiana

pizze robią faktycznie dobrą, ale obsługa typowo karczmiana. bo na przykład wczoraj usiedliśmy z chłopakiem przy wolnym stoliku i nikt nie podchodzil obsłuzyc nas, to zaczepiłam jakąś kelnerkę i sie pytam: czy jest szansa obsłużenia nas? ta sie na mnie cielęco spojrzała, jakby nie wiedziała, co ma robic.... no i przyprowadziła jakąś babę o wyglądzie TYPOWO KARCZMIANYM (TO JEST CHAMSKIM) i takim samym sposobie bycia- kucnęła przy nas i się głupio pyta w czym może służyć - w obslużeniu, myśle sobie tępoto! no i sie zaczęło, że jest karteczka przy wejściu, że się POWINNO CZEKAĆ NA KELNERA, ŻEBY WSKAZAŁ MIEJSCE, A NIE, ŻE SIĘ SAMEMU PRZYCHODZI I SIĘ SIADA - pierwszy raz coś takiego słyszę. Tym bardziej, że kelnerzy się nie kwapili wskazywać miejsca, co jej zresztą oznajmiłam. Czyli wyprosiła nas, niegrzecznie - trzeba dodać - w ich zalożeniu, to klient ma walczyć o możliwość zjedzenia w tej przpięknej restauracji, z nienagannymi manierami kelnerów - nie dość, że płaci to ma jeszcze na meijsce czekać, jak ten kołek przy drzwiach. Buractwo i tyle - nie polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pizze robią dobrą, ale obsluga karczmiana

radzę olać ta restaurację. Tylko brak frekwencji nauczy ich manier
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pizze robią dobrą, ale obsluga karczmiana

baba o wyglądzie TYPOWO KARCZMIANYM to wlascicielka ta pani juz kalkakrotnie pokazala swoje wychowanie i podejscie do klienta
ŻENADA, kiedys to byl fajny lokalik z klimatem ale teraz sie liczy kasa, na wejsciu po wygladzie oceniaja jaka ktos ma zawartosc portfela jak jakis studencina przyszedl tylko na pizze to stala praktyka mowia ze wszystko zarezerwowane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pizze robią dobrą, ale obsluga karczmiana

Masz złe podejście do tych kelnerek. Czasami jadam w Tesoro i już się nauczyłem, jak z nimi rozmawiać. Podchodzę do kelnerki i mówię krótko: "stolik proszę!", bez konwenansów i uprzejmości, bo to nie działa w Tesoro. Jedzenie mają przednie, a obsługę trzeba trzymać krótko.

Nie wdaję się z nimi w uprzejme pogawędki i inne pitolety - gdy zbyt długo czekam na jedzenie, podchodzę do baru i pytam się stanowczo "ile jeszcze mam czekać na jedzenie?!" - im bardziej jesteś dla nich uprzejmy, tym bardziej zostaniesz olany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: pizze robią dobrą, ale obsluga karczmiana

Masz złe podejście do tych kelnerek - to klient ma mieć podejście do kelnerek czy kelnerki do klienta??

zgadzam się z opiniami, że w tesoro klient jest traktowany z wielką łaską - jest na to rada - nie należy tam chodzić - pojawiły się w 3mieście nowe opcje na włoski obiad.

nie polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0