porazka na dowoz

zamawialem pizze dwa razy z tej pizzerii i jestem mega zdegustowany. od czego tu zaczac? moze od tego ze express to jest tylko z nazwy. w obu przypadkach slyszalem ze pizza bedzie za 45min, za pierwszym razem przyjechala po 1,5h i w dodatku nie ta ktora zamawialem :/ na nastepna czekalem juz okolo 30 min ale poza slowami przeprosin nie bylo ze strony pizzerii zadnej rekompensaty, wystarczylby dodatkowy sos lub rabat 10% za 2h cierpliwosci i wyrozumialosc dla pizzerii i od razu by to inaczej wygladalo ale po dzisiejszym zamowieniu juz wiem ze to nierealne w tejze jadlodajni. powod? nie dosc ze pizza przyjechala po 1h20min (jak widac to standard w tym lokalu) to i tu oto ciekawostka cena byla znacznie zawyzona. po telefonie do pizzerii okazalo sie ze WYMIANA jednego skladnika za cene 3zl na inny w cenie 4zl jakims cudem kosztuje nie jakby sie moglo wydawac 4-3=1 lecz 3zl!!!! pomijajac juz ze skladniki podzielili na 4 grupy cenowe gdzie w innych dzieli sie z reguly tylko na warzywa i mieso a warzywo na warzywo wymienic bez doplaty to zaden problem tak w tej jak widac to tak duzy problem ze kaza sobie za to placic kwote 3 razy wieksza od realnej ceny uslugi.. wiecej tam nie zamowie..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: porazka na dowoz

dodam jeszcze tylko ze mieszkam po drugiej stronie ulicy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: porazka na dowoz

Moje došwiadczenia :
Nie mieli w menu tego co oferują na necie.
Bardzo miła i nie nachalna obsługa przez telefon.
Jedzonko smaczne,nieprzekombinowane.
Dowöz w sobotę przed czasem!!!:-D
Litrowa chłodzona Cola 8pln :-(
Zgrzyt to brak sztučcöw do obiadu-pierwszy raz się spotkałem z czymš takim.
Cytując klasyka : "d*pci nie urywa"...Ale na skali od 1 do 10 dobre 7,bo jedzonko w sam raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0