A więc tak... (1) Klient który uwarzą się za kucharza jest chyba pierd... ty! Makaron... Klient z sąsiedztwa Tragedia (1) Generalnie nikomu nie polecam. Zamawiałem Gyrosa z pieczarkami a otrzymałem... Michał POLECAM w 100%!! (2) Tydzień temu wybraliśmy się do Verandy po wejściu miałam mieszane uczucia... Braks
Rozczarowanie (1) Nie polecam i nie rozumiem wysokich opinii na ich temat na forum. Pizzeria... PizzaFan spakowite (1) Muszę przyznać że dawno nie jadłam tak smacznie.zamówiłam pizzę i dwa... zosia POLECAM (1) Pizza bardzo bogata w składniki. A dostawa w 30 min .Jesteśmy pozytywnie... Marysia najgorsza pizza z blaszki (1) witam w dniu. disiejszym zamlwilem pizze kebab ..jak się okazało nic z nazwa... smakosz gdansk porazka na dowoz (3) zamawialem pizze dwa razy z tej pizzerii i jestem mega zdegustowany. od czego... niespotykanie spokojny czlowiek polecam !!! (1) Duze porcje ! z****iście dobre jedzie ! Przyszedłem na chwile , zostałem na... Marek Bardzo dobra pizza (1) Polecam tę pizzerię: dowóz na czas, smaczne i ładnie wyglądające pizze, miła... Michał Porażka i Kpina z klienta odradzam (1) Robia z ludzi idiotow . Zamowilismy azjatyckie dania podkreslam azjatyckie-... Zszokowana SUPER!!! (1) Z całym sercem moge polecić :) Jedzenie bardzo dobre, duże porcje, dużo... Magda Porażka i wstrząsający performers.... (1) W danym miejscu znajdowala sie kiedys inna restauracja i bylo ok po zmianie... Ksiadz POLECAM WSZYSTKIM GŁODNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Witam! Bardzo gorąco polecam ceny wprost proporcjonalne do potraw i ich... BOŻENA polecam szybko i smacznie (1) jestem stalym klijentem do pracy zamawiam kilka razy w tygodniu, smacznie a... mechanik Regularne obiady/kolacje na 6 (1) Po raz pierwszy obiad na telefon z tego lokalu jadłam u koleżanki. Teraz... Marta Pysznie (1) Z czystym sumieniem mogę polecić!! Duży wybór nie tylko pizzy ale również dań... Mandii Polecam (1) Polecam wszystkim. Zamawiam stamtąd bardzo często i nigdy się nie zawiodłem.... __Chris klewy - opinia (1) Pierwszy raz skorzystałem z usług Verandy Express i muszę przyznać że jeśli... klewy jarek opinia (1) jestem pozytywnie wręcz zaskoczony jedzenie na dowóz pierwsza klasa porcje... jarek