dobry lokal (1) Szybko, dużo i co naważniejsze smacznie, polecam. Piotras 23.06.2008 (3) O 21:30 weszliśmy do lokalu, przeglądaliśmy menu i w tym momencie kasjer... Kamila rewelacja (1) Jedzenie po prostu pierwsza klasa, porcje mega, ze każdy moze sie najesc.... Klaudia
smakowało (1) Udałam się do poprzedniej pizzerii a tu zaskoczenie, nowy wystój, nowe menu,... Magda Ania - opinia (1) Miłe zaskoczenie. Razem z chłopakiem wybrałam się do Di Gusto a tam VERANDA.... Ania Trzyma poziom (1) Lokal stanowczo warty polecenia. Wystrój ciepły, z klimatem. Obsługa... Misia Polecam wszystkim (1) Veranda to lokal, który miło mnie zaskoczył. Jasne, przytulne wnętrze,... xyz Super zaskoczeni (1) Naprawdę smaczne i godne polecenia menu, byłem już kilka razy i na pewno... Bartol najlepsza pizza w polsce!!! (3) REWELACJA! PIZZA DOSKONALA W SMIESZNEJ CENIE PRAKTYCZNIE ROZDAJA JA ZA DARMO... Lesław Niewypieczone ciasto (2) Dwa razy w odstępie trzech tygodni zamówiłem tam pizzą i dwa razy ciasto było... Misiak NIE POLECAM!! SPALONA PIZZA!! (1) Zamówiłem pizze na telefon. Pizza dojechała spalona i niesmaczna. Pomyślałem,... Dave NIGDY WIĘCEJ digusto - opinia (1) Jak chcesz wydać 30 zł i dostać za to TYLKO ładną ulotkę i 2 dania, których... NIGDY WIĘCEJ digusto bardzo dobra (1) bardzo dobra pizza polecam, NIE MYLIĆ Z DA GRASSO , bo to nie ma porównania,... dziodek Inna niż wszystkie! (1) Pyyyyszna pizza!!! Nie wiem jak to robicie, ale pizza jest wspaniała i... Gdańszczanka jestem zachwycona!! (2) Pizza była cudowna! Wypełniona aż po brzegi składnikami, dojechała do nas... marta Polecam każdemu kto lubi dobrą pizzę (2) Pizza najlepsza w 3mieście! Zamawiam zawsze w pracy - szybki dowóz, pizza... Przemek Pizza (1) Duże uznanie dla"Szefa", ponieważ mimo zyskania klientów, nadal dba o jakość... Mazur Iwona super (1) super obsługa, błyskawiczna dostawa, ciepły posiłek, poprostu rewelacja.... Kamil 3:1 (1) Po 3 b.dobrych pizzach w dostawie, czwarta okazała się totalnym niewypałem.... Dariusz Dobra ale.. (1) .. no więc pizza bardzo dobra i wszystko ok :D promocja po 20.. że każda duża... Matel