poszukiwany elektryk samochodowy

witam, mam problem z autem ( opel corsa), chodzi o to,że przy wciskaniu stop przepala się bezpiecznik...???i nie działają wskutek tego kierunkowskazy!!! (awaryjne działają z kolei)poszukuję dobrego i niedrogiego fachowca okolice oruni, łostowice, chełm itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: poszukiwany elektryk samochodowy

Na 99% Przetarła się wiązka przy tylnej klapie (jak podniesiesz tylna klapę będzie taka guma,w której są poprowadzone przewody do klapy i tam standardowo się przełamują kabelki. Mogę to naprawić prywatnie,jestem mechanikiem. esc95@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: poszukiwany elektryk samochodowy

A jeśli chcesz zaufany warsztacik to polecam na Świętokrzyskiej 24 w domkach. Benek Kozak 608669570 i syn 501840895
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoniłem http://szawal.com.pl/gdzie-znajdziemy-rzetelnego-elektryka/poradził sobie doskonale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

To gdzie szanowne społeczeństwo znalazło najkorzystniejszą ofertę na OC....? (17 odpowiedzi)

Tak jak w tytule ...... To gdzie szanowne społeczeństwo znalazło najkorzystniejszą ofertę na OC w...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...