potwierdzam - firma działa 24h

polecam....... naprawdę ubezpieczyciel godny polecenia -
Pan Piotr Adamkiewicz z - Ubezpieczenia Plus - zareagował na moje zgłoszenie na stronie jednego z rankomatów z ubezpieczeniami ... i teraz uwaga
godz. po 18 - nerwowo szukam ubezp. oc firmy ( za rozsadna cene) około 20 znajomy agent sle oferte za 2 klocki... , mysle oszalał nie dam tyle. - ale rano muszę mieć polisę do podpisania kontraktu. no to szach ... biegam po necie i wydzwaniam ale DUPA o 20-stej to se mogę. LIPA bedzie dym rano na spotkaniu podpisania umowy. możne jakaś ofertę jeszcze wyrwę z neta mysle sobie. wiec surfuje wpadam na jakąs strone niepamietam jaką bo juz godz 22. wpisuje bezwiednie dane i klikam porównaj.... i co wskakuje powiadmienie .......dziekujemy za zapytanie bedziemy sie kontaktować w godz. pracy. mysle wale to niech dzwonią rano. wyłaczam kompa ide spać. godz. 23.20 i na telefonie pik pik sms .. czytam mysle nieeeeee mozliwe ale odpisałem bez wiary , ze tak jestem zainteresowany....... 5 min pózniej sms że Pan adriann może przygotować zaraz oferte...... mysle kur.... to chyba sen.... nie proszę państwa to
firma ubezpieczenia plus piotr Adamkiewicz- dostałem polise o 00:20 na email ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie, Dziękuję bardzo za tak budującą opinię. Pracujemy 24 godziny na dobę i zawsze dbamy o interesy klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0