Piotr Adamkiewicz

Ubezpieczenia Leasing Brokerzy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 163

Paulina - opinia (1) Pragnę polecić Pana Piotra jako solidnego, sprawdzonego partnera w kwestii... Paulina Magda - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze sprawnej obsługi Pana Piotra. Profesjonalnie... Magda Marcin Felskowski - opinia (2) Współpracuję z Piotrem od wielu lat. Ubezpieczam u Piotrka dom, samochód.... Marcin Felskowski
Łukasz - opinia (2) Bardzo sprawna i fachowa pomoc w doborze ubezpieczenia lokali. Polisy zostały... Łukasz Andrzej W. - opinia (2) Swietna i profesjonalna obsługa! Bardzo szybko i sprawnie! Andrzej W. Irek - opinia (2) Profesjonalizm Pana Piotra oraz jego wyjątkowa wiedza i długoletnie... Irek Mirosław - opinia (2) dzień dobry, Prowadze od 12 lat firme. Pan Piotr dokonał rzeczy nie mozliwych... Mirosław Super Agent! (2) Współpracuje z panem Adamkiewiczem już od kilku lat i za każdym razem mogę... Ewa Polecam (2) Polecam serdecznie Pana Piotra jak i cały zespół Ubezpieczenia Plus. Z usług... Dariusz Rzetelna i profesjonalna obsługa oraz łatwy kontatk (2) Miałem przyjemność zakupu ubezpieczenia za pośrednictwem Pana Michała i Pana... Rafał potwierdzam - firma działa 24h (2) polecam....... naprawdę ubezpieczyciel godny polecenia - Pan Piotr... klient zadowolony Polecam Ubezpieczenia Puls (1) Polecam Puls - znaleźli dla mnie kilkakrotnie tańsze ubezpieczenie niż... Rafał Profesjonalna i rzetelna obsługa (1) Profesjonalna i rzetelna obsługa. Szybki kontakt zwrotny zarówno... Arek Super Multiagent (1) Jakieś 2 lata temu trafiłem pod skrzydła Pana Piotra i od tej pory koszty... Marcin Fachowa obsługa (1) Bardzo fachowo i sprawnie. bartek Profesjonalny doradca (1) Profesjonalni i uczciwi doradcy. Dużym plusem było umiejętne dopasowanie... Ewa Profesjonalnie, tanio i sprawnie (1) Pomimo tego,że mieszkam i pracuje w Warszawie regularnie ubezpieczam swoje... Zadowolony klient z Warszawy Jak zwykle, wszystko na poziomie (1) Kolejne ubezpieczenie kupione u Piotra. Jak zwykle szybko, sprawnie, w dobrej... Konrad Ubezpieczenia Plus (1) Po doświadczeniach (niezbyt satysfakcjonujących) z innymi agencjami,... Cz. Krawczyk Polecam ubezpieczenia u Pana Piotra (1) Jestem wymagającym klientem, który zawiera kilka polis w ciągu roku, min. na... Łukasz