Piotr Adamkiewicz

Ubezpieczenia Leasing Brokerzy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 163

pełen profesjonalizm (1) świetny kontakt, szeroki wachlarz do wyboru ubezpieczeń, będę polecać każdemu... Anna J. Ubezpieczenia Puls - pełen profesjonalizm! (1) Polecam ze szczerym uznaniem usługi Pana Piotra. Profesjonalne doradztwo,... Katarzyna Bardzo profesjonalnie i rzeczowo! (1) Jestem pod wrażeniem, że obsługa w zakresie ubezpieczeń może być taka jaka... Caroline
Ubezpieczenia Puls (1) Bardzo profesjonalne podejście, obsług przed i posprzedażowa na najwyższym... Michał Profesjonalizm i elastyczność (1) Polcem "Ubezpieczenia Puls” szczególnie ze względu na wysoką jakość... Ewa solidny i tani (1) Witam wszystkich, Jeśli szukacie taniego a zarazem kompletnego ubezpieczenia... zadowolona klientka Bardzo sprawnie (1) Obsługa bardzo sprawna. Odpowiedzi na maile nawet w weekend. Różne oferty... dt Jestem wymagającym klientem (1) Uważam, że idąc do sklepu kupuję sprzedawcy skarpetki i urlop. Kupując... 63 Pan Piotr Adamkiewicz - ubezpieczenia (1) Jestem usatysfakcjonowana profesjonalną i życzliwą obsługą mojego nowego... Longina Edyta - opinia (1) Szybka, miła i profesjonalna obsługa. Ubezpieczenie zakupiłam od ręki i... Edyta Polecam w 100%!!! (1) Profesjonalna obsługa, bardzo szybko - praktycznie na następny dzień -... Andrzej Polecam! (1) Bardzo dobra obsługa! Wszelkie wątpliwości odnośnie zakresu ubezpieczenia... Bartek Profesjonalna firma!!! (1) Bardzo polecam. Zadzwoniłam wieczorem w sprawie oferty. Jeszcze tego samego... Gosia Pełen profesjonalizm (1) specjaliści wybierają najlepsze oferty z rynku, doradzają i poświęcają swój... Grzes Polecam! (1) Szeroka oferta ubezpieczeń, trafne i przydatne porady, miła i bardzo... AB Profesjonalizm i doświadczenie. (1) Ubezpieczając cokolwiek warto korzystać z usług doradców, którzy mają... Tomek Bardzo profesjonalny dobór ubezpieczenia (1) Indywidualne podejście do klienta, poświecenie czasu na wyjaśnienie... Justyna Full profesjonalizm. (1) Obsługa na najwyższym europejskim poziomie. Nie ma mowy o naciąganiu na... Jacek P.