praca

Jak kobieta może znaleźć dobrą pracę ? Jestem po studiach zarabiam 2 k msc . Pracuje w urzędzie, kończyłam studia techniczne i nic mi po tym. Mam doła i 27 lat. Jakieś rady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Studia teraz się bardzo zdewaluowały, więc w dobrych firmach na to nie patrzą. Zastanów się, co umiesz i zgodnie z tym szukaj , gdzie mogłabyś się rozwijać. Nie oczekuj, że od razu dostaniesz 4 tys. Witaj w realu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zmiana zawodu na mniej biurowy/stacjonarny i masz tak 1000 więcej na dzień dobry najdalej po roku, docelowo może jakaś własna działalność..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dostawczakiem nie chcesz jezdzic?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabierasz rusztowania z jednej budowy, zawozisz na inna region aktualnie cała Polska, jak nie ma pandemii wozisz tez na Niemcy, Holandie. Jak nie ma rusztowan (co rzadko sie zdarza) wozisz opony po Trojmiescie i okolicach. Rozladunek zaladunek wszystko nie po twojej stronie, genralnie trzeba tylko rozwozic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko to kat "c"trzeba mieć chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

można dorobić na wypełnianiu ankiet przez internet - obecnie panel badawczy szuka osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

Ankiety będziesz otrzymywać naprawdę często, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

Rejestracja na stronie internetowej ----> http://www.ankiety.net.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

U mnie sasiad szuka do pracy na budowie. 4...8k na lape w zaleznosci od tego co potrafisz. Za lopate najmniej ale jak juz potrafisz pokierowac budowa domu tak aby reklamacji po obiorze nie bylo i zmiescisz sie w kosztach to i powyzej 10k.
No ale za siedzenie i stawianie pieczatek to ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (43 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...