prawdziwy miód

gdzie w Gdyni kupie dobrej jakosci miód np od jakiegos pszczelarza macie jakies namiary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

na gdyńskiej hali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

w tamtym roku byłam na festynie" Dary ziemi" kupiłam pyszny miód z pasieki "Eko-Barć" Biernatka 20 woj Pomorskie tel/fax (059) 8321092 mail biopasieka@o2.pl Na ulotce jest napisane, że prowadzą sprzedaż wysłkową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

ja w Gdyni kupuję zawsze w zielarskim na ul. Krasickiego mają barszo dobre nie tylko miodki ale i twarogi kozie masło i inne polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

gdzie w Gdańsku można kupić dobry, prawdziwy miód?

Niestety spóźniłam się z zakupami u Pana Andrzeja :/ i w tym roku miodu u Niego nie kupiłam :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

ja też zawsze kupowałam od gościa co jeździ z miodem po ośrodkach wczasowych na Kaszubach ,a w tym roku kupiliśmy tylko dwa słoje i niestety już się kończy bo mój mąż do miodu się przekonał i jada z owsianką na śniadanie ,też chciałam kupić wiem że w punktach związku pszczelarzy w Gdańsku na Stoku i potem jeszcze miody prawdziwe są na wysepce we Wrzeszczu na przeciw galerii ,tam akurat moja mama się zaopatrywała ,nawet mam jeszcze mały słoik miodu leśnego właśnie tam kupiony ,bardzo dobry .

U mnie na ryneczku w warzywniaku na Chełmie tez mają miody i w dużych słoikach i też prawdziwe i ponoć dobre ,ale nie kupowałam ,wiec nie wiem ale może zaryzykuje i kupię .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

u mnie na rynku (Przymorze) też widziałam 2 punkty z miodami :P ale nie wiem czy dobre :P

może ktoś kupował np. w budce tam gdzie wyroby wiklinowe i jajka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

hop :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

Agusia, dzisiaj byłam w Kredensiku i są miody. Różne przeróżne. Ma też pyłek pszczeli - tak wiec może tam - z tego co kojarzę jesteś z Przymorza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

a jakie ceny w Kredensiku? :))) w jakich godzinach maja otwarte? bo co przejeżdżam rano, to zamknięte ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

ja jestem tam sporadycznie, bo mieszkam w innej dzielnicy i zaglądam przy okazji. Wiem, ze w soboty do 14.00. Ceny miodu były zależne od rodzaju. Patrzałam na gryczany i spadziowy to chyba 17-18 zł. Rano są czynni albo od 10.00 albo od 11.00. Właściciel mówił, że w piątek ma jakąś fajną dostawę od nowego dostawcy: ma mieć jakąś super kiełbasę białą, polską, pasztet z gęsi i prawdziwe mleko. Aaaa i wspominał coś o parówkach 95% mięsa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

zatem zajrzę tam w piątek ;) dzięki za info ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

a aktualnie w Gdyni lub okolicach, ktoś się orientuje gdzie można prawdziwy miód kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

Dobry miód kupiłam ostatnio na chełmie na parkingu koło biedronki i rossmana stoi taki starszy pan i sprzedaje miód z samochodu. Kupiłam i nam bardzo smakuje to jest miód z pasieki z Pruszcza Gdańskiego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prawdziwy miód

u pszczelarza, podam ci telefon, bo jestem pszczelarzem z Gdyni: 504 204 795
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawdziwy miód tylko od prawdziwego pszczelarza. Ja kupuję u młodego pszczelarza z pasieki Miodolandia - dowożą miód do domu, jest bardzo dobry i przystępnej cenie. Poza tym mają też ziołomiody, świetna sprawa a nie każdy je robi. Na ich stronie wszystko jest - http://www.miodolandia.blog.pl w razie czego można też do tego Pana dzwonić 664 863 318
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja uwielbiam swój miód. Nawet mam jeden lub wokoło dużo pól z nektarem, a dodatkowo czasem sama sadzę rośliny, które lubią pszczoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze dostaję od mojego szwagra, który może nie ma jakiejś ogromnej pasieki, ale zawsze coś tam zbierze na własny użytek. Bardzo duży plus tego, zwłaszcza jak patrzę na ceny miodu w różnych sklepach. W sumie mając teraz takie konkretne pasieki, można byłoby zrobić dobry biznes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, polecam nasz sklep Miodowe Lato - przywozimy osobiście miody do domów na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumii i Redy. Nie ma też problemu z wysłaniem paczki z miodami kurierem. W ofercie mamy miody z niewielkich pasiek z Pomorza, Warmii i Mazur. Miód można zamówić bezpośrednio na stronie internetowej https://miodowelato.pl. Zapraszam serdecznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry miód to tylko z dobrej pasieki np. https://miod24.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ciasta na komunię - gdzie? (9 odpowiedzi)

Polećcie proszę cukiernię (lub prywatną osobę) która upiecze mi w Gdańsku smaczne ciasta, sernik...

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

urodziny w restauracji (3 odpowiedzi)

Witam. Planuję zrobić 30-te urodziny dla rodziny i paru znajomych w jakimś barze lub restauracji...