problem z nieodczuwaniem ciepła

Hej, napiszcie proszę, czy wszystkim teraz naprawdę jest aż tak ciepło? Ja niestety mam duży problem, jest mi jeszcze wciąż zimno na powietrzu, nie odczuwam w ogóle tego ciepła, siedzę w domu w bluzie, a na dwór ubrałabym najchętniej kurtkę, tylko jak tu tak wyjść między rozebranych ludzi? Co roku mam ten sam problem, ciepło zaczynam czuć dopiero tak pod koniec czerwca i przez to cały maj jak jest "ciepły" i czerwiec siedzę praktycznie w domu i wyjścia ograniczam do minimum, praca, zakupy. Jak wyjdę lżej ubrana zaraz czuję się chora, mam katar, "zatyka" mnie w oskrzelach, bolą zatoki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może masz niskie ciśnienie i jest Ci cały czas zimno m. in. dlatego?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciśnienie w normie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może tarczyca? Też jestem zamrzluchem ale nie aż takim. Miałam robione badania ale wszystko ok, lekarz powiedział że to może być dlatego, że jestem bardzo szczupła plus słabsze krążenie krwi. Nic nie działa więc chodzę w bluzie jak takie ufo :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam guza tarczycy do obserwacji plus rozchwiane hormony, ale nie mam przepisane żadnych leków poza wit d ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sąsiad z góry immisja (6 odpowiedzi)

Witam Mam pytanie co zrobić z hałasującym sąsiadem z góry? Niejednokrotnie wzywana policja jednak...

Najlepszy adwokat (10 odpowiedzi)

Dziwie się poprzednim negatywnym opinią. Nie zgadzam się z nimi. Pani Adwokat Halina Car jest...

Czy jestem w ciąży ?? (19 odpowiedzi)

Witam Dziś mam 31 dc, spóżnia mi się okres robiłam badanie (B-HCG) i wynik wyszedł 353.9...