profanacja flagi!

witam ! nie wiem czy to tylko mnie razi , bo nie widze , ani nie słyszę aby ktoś się oburzał na widok bezczeszczonych flag państwowych ! w euroamoku wszyscy zapomnieli że flaga jest biało-czerwona , a umieszczony na niej orzeł to już jest BANDERA ! , którą można powiesić na jednostkach pływających ! a na samochodach i na domach widzę pseudo flagi na , których umieszcza się wszystko co tylko fantazja podsunie producentowi np: POLSKA, Warka oficjalny sponsor reprez..... Biedronka oficj.... itp smutne to że zapomnieliśmy wszyscy w tym euroamoku o godności i szacunku do symboli narodowych ...pozdrawiam z Gdyni
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: profanacja flagi!

Ja z kolei czuję niesmak, kiedy widzę flagi, kiedyś zaczepione na autach, które się zerwały i walają się na jezdni, rozjeżdżane przez kolejne pojazdy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdynia - Na kogo głosować? (3 odpowiedzi)

Chciałem głosować na Szczurka ale wszyscy są do niego negatywnie nastawieni nagle, więc już nie...

To co było hasłem, staje się faktem. (5 odpowiedzi)

Pisiarze bardzo nie lubią tego hasła, które w dosadny sposób nazywało, co z nimi zrobimy. Na...

Fajnopolacy pochowali głowy w piasek (10 odpowiedzi)

Demokracja poszła się czochrać i co wy na to ? Maska spadła z Uśmiechniętj Polski ? I został...