proszę o opinie mleko humana :-)

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Ostatnio mam problem z pokarmem i od jakiegoś czasu dokarmiam synka mlekiem Humana.
Słyszałam dużo sprzecznych informacji na temat tego mleka, dlatego jestem ciekawa opinii na jego temat :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

jak Bartek byl calkiem maly to n iekiedy jak juz mi zabraklo mleka z p[iersi a on byl jeszcze glodny to dokarmialam go humana i nie narzekam, bardzo mu smakowala. Teraz tez dostaje humane i wszystko jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

u nas humana to byla masakra.potem od poloznej dowiedzialam sie,ze to najgorsze mleko na rynku jesli chodzi o sklad.no ale pewnie sa dzieci,ktorym sprzyja:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

to gratuluje poloznej :)

Mleko to jest juz bardzo dlugo na rynku i napewno nie jest gorsze od innych a wrecz przeciwnie :)
Ja pilam humane, moje dziecko pilo i pewnie kolejne pokolenie tez sie zalapie :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

oczywiscie przekaze poloznej gratulacje heh:P
Przytoczylam tylko jej slowa -nic wiecej.ja sie nie znam na skladzie mlek i moge tylko i wylacznie "powiedziec",ze u nas bylo ono porażką.dla nas humana,dla innego dziecka moze to byc inne mleko.to jest wszystko bardzo indywidualna sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

Moja pediatra powiedziala ze jest bardzo dobre :)
A czemu wam nie sluzylo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

wlasciwie niewiadomo ale Sarka dostala strasznego uczulenia i nie bylo to uczulenie na laktoze jak sie okazalo pozniej przy kolejnych mleczkach gdyz uczulenie na laktoze wygladalo zupelnie inaczej niz to przy humanie.suma sumarum jestesmy teraz na Nutramigenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

mojej Martynce nie sluzylo to mleczko bylo dla niej za tluste i miala problem z wyproznianiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

Pani ordynator z oddzialu neoanatologi czy jak to sie nazywa w kazdym badz razie z zasp[y twierdzi ze humana rozmiekcza kosci ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

chyba mozg - zapytaj czy pila bedac dzieckiem heheh
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

a skad wiesz ze tak nie jest?:) a moze faktycznie u niektorych osob jakis skladnik tego mleka powoduje wlasnie to co twierdzi ta pani...Czyms musiala sie podperzec wyglaszajac taka teorie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

zaden pediatra nie jest wstanie stwierdzic ktore mleko bedzie dla danego dziecka dobre a ktore nie.kazde dziecko jest inne i inaczej reaguje na rozne mleka(a rowniez pieluchy,kosmetyki itd..).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

a jakby powiedziala ze pieluszki huggies powoduja zwyrodnienie jader a pampers nie to tez bys uwierzyla ;)
Mleka dla niemowlat sa poddawane bardzo szczegolowym badaniom i napewno! nie maja jakis krzywdzacych skladnikow :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

kiciara w chinach tez tak mysleli a podawali dziecku melamine w mleku ale nie mówie ze humana jest zła -bo nie wiem tylko to że nie mozna bezgraniocznie we wszytko wierzyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

to juz przeginka ;) Chiny to inny swiat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

Kiciara inny nie inny ale takie rzeczy zdazaja sie coraz częściej niestety a lekarze maja swoje opinie o danym mleku i one nie biora sie z kosmosu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

niektorzy wierza w ufo i tez opinie nie bora sie z kosmosu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

Moze być najgorsze jeśli kupione jest w opakowaniu metalowym z tym sie zgodze bo śmierdzi blacha to wada w kartoniku ale tak same opakowane w metalicznej saszetce mniej odczuwalne I jest ok .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

W sumie humana i bebilon czy bebiko mają dokładnie ten sam skład, i nie ma różnicy w składzie. Ja jestem zadowolona z humany 3 dzieci wychowana na tym mleku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

Zmień położna bo gada głupoty. Mleko na rynku jest od 60 lat piłam je ja jako dziecko i pije je mój syn. Po innych mlekach miał zaparcia a zmieniliśmy ich 3 rodzaje zanim zdecydowałam się na humane. Jedyny minus to cena ale jest adekwatna do jakości produktu. Uważam właśnie że skład ma lepszy niż inne mleka modyfikowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

mojemu małemu jak był noworodkiem nie służyła, ale teraz chętnie pije i mu nie szkodzi (9mc)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

Kiciara akurat tej pani doktor jestem wstanie zawierzyc nie jednego wczesniaka wyciagnela z wielu chorob ktore im grozily z powodu wczesniactwa nie jest to mloda lekarka wiec j akies doswiadczenie ma - wiec moze zaloguj sie na swoim prawdziwym niku i popisz znami:) milo bylo by wiedziec kto sie podszywa bo takim nikiem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

Agnieszka nie ma co sie wdawac w dyskusje -ja nie pisze ze humana jest zła bo nie wiem

chodzi mi tylko o to ze nie wszytko co jest na rybku dla dzieci jest dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

Kiciaro-pieluszki wszelkich firm tez są podobno testowane a okazuje sie ze potrafią cholernie uczulic.zresztą....ja nie "powiedzialam",ze podpisuję sie pod teorią pani doktor tylko ze widocznie jej teoria nie wziela sie znikąd.a jesli by mi zasugerowala ze jakies pieluszki sa złe,to wolalabym nie testowac ich na dziecku,zeby sie przekonac czy ma rację czy nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

ale to jest moj prawdziwy nick :)

wiele razy sie zdarzalo ze to co nie sluzy innym, sluzy np mojemu dziecku, dlatego wlasnie trzeba testowac :)
Mojego B pampersy STRASZNIE odparzaly jak byl malutki, a teraz o dziwo nie. I nigdy nie powiedzialam ze są be bo odparzyly.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

niby tak ale dziekuje za takie testowanie.moje dziecko sporo juz sie nacierpialo dzieki takim testom...Dlatego gdy slysze o jakims produkcie cos zlego to wole go odrazu wyeliminowac.Sarka za duzo juz wycierpiala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: proszę o opinie mleko humana :-)

Ludzie podniecacie się niezdrowo, to jest biznes, położne są opłacane, lekarze tym bardziej. Podobnie jak ze stomią, pieluchomajtki, całą ortopedią, nie wspominając o farmacji. Mówią, proponują to z czego mają profity i gifty od przedstawicieli. Ludzie zacznijcie myśleć :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mleko Humana, t6o bardzo dobre mleko, jest dobre dla dziecka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam humanę. Teraz mój syn pije humana 3 i jesteśmy zadowoleni. Przetestowałam różne mleka po tym jak odstawiliśmy pierś i to zdecydowanie mu najbardziej podchodzi. Można je kupić w dobrej cenie na promocji w Rossmanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...