prosze o sposoby na pozbycie sie przewiania :(

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
po wczorajszej wichurze boli mnie ucho lewa strona twarzy, oko i gardlo tak jakby migdalki, czy ktos zna skuteczne sposoby zeby bol szyko minal?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

prosze o sposoby na pozbycie sie przewiania :(

aaa ciekawym bardzo jakie to sposoby :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prosze o sposoby na pozbycie sie przewiania :(

nie znam...a sama chętnie bym poznała :) ale chyba nie ma takich sposobów - ze trzy dni tabletki przeciwbólowe, nagrzewanie ucha i ogólnie ciepełko a jak nie pomoże to do lekarza!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prosze o sposoby na pozbycie sie przewiania :(

listek geranium do ucha :) (zgnieść listek żeby puścił sok, zawinąć w cieniuteńką warstwę waty i włożyć do ucha)
http://galeria.swiatkwiatow.pl/zdjecie/geranium-anginek,39311,1360.html
http://zdroworodzinni.blogspot.com/2009/02/geranium-anginek.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: prosze o sposoby na pozbycie sie przewiania :(

amolem sobie posmarowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prosze o sposoby na pozbycie sie przewiania :(

dziekuje wszystkim za rady mam nadzieje ze skuteczne bo to bardzi nie przyjemna sprawa :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: prosze o sposoby na pozbycie sie przewiania :(

ja też polecam amol, lub maść końska, ewentualnmie plastry rozgrzewające Apap, ale niktórzy mówią, że to jednak nie grzeje za mocno. Poza tym żel fastum i tabletki ibuprom i kamfora do ucha i krople Atecortin
można tez ogrzać termoforem i generalnie ciepełko :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: prosze o sposoby na pozbycie sie przewiania :(

mi pomoglo przykladanie woreczka z nagrzanymi ziarnami w srodku..wklada sie do mikrofali i cieple przyklada do ucha ..mi przeszlo po dwuch dniach nie faszerując sie lekami .pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: prosze o sposoby na pozbycie sie przewiania :(

kamfora i szalik-polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: prosze o sposoby na pozbycie sie przewiania :(

DwUch ? No kuffa nie wierzę, chyba Ci mózg ten woreczek z deczka wypalił.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: prosze o sposoby na pozbycie sie przewiania :(

masz po prostu zapalenie nerwu trójdzielnego. Musisz brać leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Jeśli masz możliwość to polecam naświetlania chorego miejsca światłem podczerwonym lub ultrafioletowym, jonoforezę, prądy DD i ultradźwięki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

na przewiane ucho mi niezawodnie pomaga spray fonix. Ma w składzie różne olejki, dzięki czemu naprawdę skutecznie łagodzi ból ucha i zapobiega rozwojowi infekcji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pewnie, że pomógł. Jeśli człowieka przewije to treba leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych. Ja stosowałam wspomniane krople i lek z ibuprofenem. Do tego ciepła kąpiel i noszenie czapki lub opaski. Przeszło bez problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...